.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 16 kwi 2024, o 07:48

Nowości Nowości dla DFA Forum Akwarystyczne

Mapa strony DFA Forum Akwarystyczne » Dział : DFA Forum Akwarystyczne

samiec Yellow na wymianę Wrocław

Zamienię na samicę lub inne gatunki malawi dużego samca Yellow, pięknie wybarwiony. Mam też sporo innych ryb na wymianę.
Kontakt tel 604913437
Czytaj więcej : samiec Yellow na wymianę Wrocław | Wyświetlone : 2384 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Śmietnik


Zoo-Botanica 2015 - spotkanie forumowiczów

Cześć.

Jak wiecie w tym roku postanowiliśmy nie wystawiać się na Zoo-Botanice.
Nie przeszkadza to jednak spotkać się gdzieś na chwilę i porozmawiać.
Pewnie większość z was i tak tam się pojawi, wiec proponuję jakieś krótkie spotkanie.
Dajcie znać kiedy by wam pasowało. Z doświadczenia odradzam sobotnie popołudnie, ponieważ ilość ludzi powoduje że w kolejce do kasy oczekuje się godzinę. W piątkowe popołudnie jest natomiast praktycznie pusto.
Czekamy na wasze propozycje.
Czytaj więcej : Zoo-Botanica 2015 - spotkanie forumowiczów | Wyświetlone : 569 | Odpowiedzi : 37 | Dział : Sprawy forum


Propozycja współpracy

Hej,
nie wiem czy widzieliście, dostaliśmy emaila, wkleję treść:

Dzień dobry

Nazywam się Ola Wronecka i reprezentuję firmę fera.pl.


Piszę do WAs ponieważ jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy zarówno z miłośnikami zwierząt, jak i z osobami zajmującymi się ich profesjonalną opieką.


W najbliższym czasie będziemy rozbudowywać naszą stronę o blog i poradnik i chcielibyśmy, aby znalazł się tam tez zakładka poświęcona akwarystyce ponieważ obecnie rozszerzamy ten dział naszego sklepu.


Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim (ale nie tylko) ...
Czytaj więcej : Propozycja współpracy | Wyświetlone : 12 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pokój administracyjny


Zoo-Botanica 2015 z perspektywy zwiedzających.

Witajcie, może to dziwny tytuł postu, ale temat jest poważny.
Chodzi o to, że w tym roku szanse na Nasze stoisko są bardzo mało realne, ponieważ poprzednia (sprawdzona) ekipa, a przynajmniej jej zdecydowana większość z różnych względów nie będzie w stanie wziąć udziału w wystawie.
Tak więc w tym roku będziemy na wystawie raczej jako zwiedzający. Choć w sumie do września zostało jeszcze troszkę czasu i może coś (jakimś cudem) zmieni dotychczasowe założenia.
Czytaj więcej : Zoo-Botanica 2015 z perspektywy zwiedzających. | Wyświetlone : 653 | Odpowiedzi : 24 | Dział : Sprawy forum


Zmiany w dziale "GIEŁDA"(ankieta).

Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem.
Otóż jak pewnie większość stałych bywalców zauważyła aktywność w tym dziale i nadużycia kilku nieuczciwych forumowiczów spowodowały pewien "niesmak". Dlatego po spotkaniu "czerwonych" doszliśmy do wniosku, że mimo szczerych i dobrych chęci trzeba by wprowadzić pewne ograniczenia w tym dziale.
Otóż propozycja z Naszej strony jest taka, żeby możliwość pisania w dziale giełda była aktywowana po napisaniu 20 postów w innych działach. Nie chcemy Wam z góry narzucać takiego rozwiązania, ...
Czytaj więcej : Zmiany w dziale "GIEŁDA"(ankieta). | Wyświetlone : 255 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Sprawy forum


Zaproszenie do współpracy.

Siemano.
Dostałem dzisiaj takiego maila:
"Witam,
Jesteśmy zainteresowani reklamowaniem się na forum. Nasz sklep
www.seagarden.pl. Prosze o podanie jeżeli istnieje taka możliwość warunków
współpracy
pozdrawiam
Mirek
Tel 662 322 409"


Jesteśmy zainteresowani?
Czytaj więcej : Zaproszenie do współpracy. | Wyświetlone : 12 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pokój administracyjny


Zoo-Botanica 2015 Zaproszenie do współpracy.

Dziwny mail przyszedł od wigoru na Naszą skrzynkę DFA .
Nie wiem co o tym myśleć, więc obczajcie. ;)
Czytaj więcej : Zoo-Botanica 2015 Zaproszenie do współpracy. | Wyświetlone : 22 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pokój administracyjny


Poprawka w regulaminie forum.

Słuchajcie, kolejna osoba pisze mi że obdarowała forumowicza roślinami, a obdarowany sprzedaje po chwili to zielsko na allegro, bądź OLX-ie.
Czy wstępnie wyrażacie zgodę na wpis w regulaminie, który w swojej treści będzie zawierał informację, że każdy obdarowany będzie usuwany z forum jeśli otrzymane za darmo rzeczy sprzeda nie informując o tym wcześniej swojego darczyńcę.
Co o tym myślicie?
Czytaj więcej : Poprawka w regulaminie forum. | Wyświetlone : 57 | Odpowiedzi : 12 | Dział : Pokój administracyjny


.

.
Czytaj więcej : . | Wyświetlone : 3125 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Śmietnik


Skarbonka jest niedostępna?

Cześć drodzy administratorzy.
tak sobie pomyślałem, że wesprzeć czas nasze forum.
jakie było moje zdziwienie, gdy chcąc sprawdzić stan finansów Skarbonki, nie znalazłem działu/tematu w liście.
zatem kliknąłem sobie "szukajkę"... i znalazłem linkę.
konto-skarbonka-dfa-t1126.html
Cha...
nic z tego, okazuje się, że nie mam wystarczających uprawnień by popatrzeć sobie w temat, nie możliwość pisania w nim, a tylko przejrzenia.
Czy nie wydaje się Wam dziwne, że przy forum, ...
Czytaj więcej : Skarbonka jest niedostępna? | Wyświetlone : 75 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Sprawy forum


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron