.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 10:41

Nowości Nowości dla DFA Forum Akwarystyczne

Mapa strony DFA Forum Akwarystyczne » Dział : DFA Forum Akwarystyczne

Zegar serwera forumowego kiksuje?

Hej Mod'y.

Posty otrzymują datę / godzinę o... dobrą godzinę do przodu.
Dlaczego ?
Czytaj więcej : Zegar serwera forumowego kiksuje? | Wyświetlone : 105 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Sprawy forum


Czy posty odległe np. o 2 tyg. mogłyby nie być sklejane?

Generalnie - jak w temacie.
Czy posty tego samego autora odległe o np. 2 tygodnie mogłyby nie być sklejane?

Rozumiem, że moderacja/administracja walczy z odpowiedziami do siebie, ale w działach handlowo-wymiennych niejednokrotnie autor podbija temat bo nikt nie kupił lub pojawił się nowy ,,towar''.
Głupio potem wygląda jak jest poklejone.
Czytaj więcej : Czy posty odległe np. o 2 tyg. mogłyby nie być sklejane? | Wyświetlone : 54 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprawy forum


DFA pilnie potrzebuje pomocy prawnej.

Drodzy forumowicze. Już kolejny raz proszę o Waszą pomoc.
Tym razem chodzi o Nasze wspólne dobro, które razem tutaj budujemy. Tak się stało, że Pan Piotr B. (właściciel serwisu RA) wystosował do mnie pismo w którym próbuje wymusić na administracji ocenzurowanie tematu, w którym były omawiane kwestie dotyczące jego osoby i prowadzenia jego serwisu. Cała Nasza administracja stoi murem za wolnością słowa i będziemy starali się nadal utrzymać nasze stanowisko. Niestety potrzebujemy teraz porady prawnej, ...
Czytaj więcej : DFA pilnie potrzebuje pomocy prawnej. | Wyświetlone : 665 | Odpowiedzi : 24 | Dział : Sprawy forum


Pomoc Karolkowi

Hej,
dzisiaj zadzwonił do mnie Andrzej w tej sprawie i zacząłem o tym myśleć od strony organizacyjnej i to co mi wpadło do głowy:

1. zrobić grafikę, która byłaby umieszczona pod podpisem każdego kto chciałby coś takiego mieć coś w rodzaju " podaruj jeden procent Karolkowi" i po kliknięciu w taką grafikę byłoby przeniesienie np do strony na fb czy innej na której byłyby umieszczone informacje o sytuacji potrzebach itd - cel: nagłośnienie sprawy oraz ...
Czytaj więcej : Pomoc Karolkowi | Wyświetlone : 41 | Odpowiedzi : 7 | Dział : Pokój administracyjny


Grudniowe spotkanie DFA

W związku z tym że forum w grudniu kończy 5 lat, administracja chciałby zaprosić was na spotkanie forumowiczów.
Chcieliśmy was zapytać o propozycje miejsca w którym można by się spotkać.
Powyżej w ankiecie podajemy dwie nasze propozycje ale jesteśmy otwarci również na inne miejsca.
Czytaj więcej : Grudniowe spotkanie DFA | Wyświetlone : 919 | Odpowiedzi : 50 | Dział : Sprawy forum


Zoo-Botanica 2015 Wspólna strategia

Zgodnie z ustaleniami podczas tegorocznej botaniki chciał bym ustalić wspólny "front działania" ze wszystkimi zaangażowanymi w tą imprezę osobami.
Niech się każdy wypowie co mu nie odpowiadało w tym roku.
Moim zdaniem trzeba zmienić:
- Możliwość umieszczania reklam potencjalnych sponsorów na stanowiskach.
- Udostępnienie wody RO i/lub żywej wody podczas dnia technicznego.
- Udostępnienie terenu hali od otwarcia do zamknięcia dnia technicznego (obecnie to 6 godzin).

Piszcie proszę swoje sugestie.
Każdą propozycje należy przedyskutować wspólnie, ...
Czytaj więcej : Zoo-Botanica 2015 Wspólna strategia | Wyświetlone : 47 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Pokój administracyjny


Re: Zoo-Botanica - Fotorelacja z targów.

Dyplom dla IKOLA
Czytaj więcej : Re: Zoo-Botanica - Fotorelacja z targów. | Wyświetlone : 53 | Odpowiedzi : 16 | Dział : Pokój administracyjny


Potrzebujemy grafika

Hej,
potrzebujemy grafika komputerowego (profesjonalista lub amator), który ma zmysł i poczucie estetyki jeżeli chodzi o projekty plakatów, ulotek, zaproszeń itd.
Jeżeli byłby ktoś chętny, kto chciałby chwilkę poświęcić dla Naszego forum, proszę pisać do mnie na PW po więcej info.
Paweł
Czytaj więcej : Potrzebujemy grafika | Wyświetlone : 93 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Sprawy forum


Potrzebne rośliny do aranżacji akwarium wystawowego

Hej, ponieważ potrzebuję trochę roślin do aranżacji kostki 64L optiwhite na zoobotanikę, chciałem Was prosić o wsparcie, głównie potrzebuję rośliny takie jak mały i duży heniek, pogostemon helferi, glosia, mchy poza java, eleocharisy i nurzańca.
Proszę o info czy ktoś dysponuje nadmiarem tych roślin.
Czytaj więcej : Potrzebne rośliny do aranżacji akwarium wystawowego | Wyświetlone : 116 | Odpowiedzi : 6 | Dział : Sprawy forum


Finanse Zoo-Botanica 2014

Panowie,
z tego co się orientuję to Paweł ma ok 100 zł forumowej kasy a na przygotowania do wystawy pójdzie troszkę więcej kasy, z tąd moje pytanie czy robimy to własnym sumptem i kreślamy potrzeby finansowe i to dzielimy na organizatorów ?
Czy może zbiórka jak w zeszłym roku ?
Co sądzicie ?
Czytaj więcej : Finanse Zoo-Botanica 2014 | Wyświetlone : 9 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Pokój administracyjny


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890