.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 22:55

Nowości Nowości dla DFA Forum Akwarystyczne

Mapa strony DFA Forum Akwarystyczne » Dział : DFA Forum Akwarystyczne

Zoo-Botanica 2014 zbieramy zdjęcia

Witam wszystkich forumowiczów !
Zapadła decyzja aby stoisko DFA w tym roku było również okraszone pięknymi fotami naszych zbiorników i życia.
Zwracam się z prośbą abyście umieszczali w tym temacie fotki swoich baniaczków i zwierzaków w nich żyjących i wspólnie wybierzemy co ciekawsze do druku i umieścimy na stoisku podczas targów.
Dla zachęty powiem, że w ubiegłym roku znalazły się fotki autorów, którzy nigdy w życiu nie przypuszczali że mogą się przydać i bali się ...
Czytaj więcej : Zoo-Botanica 2014 zbieramy zdjęcia | Wyświetlone : 338 | Odpowiedzi : 18 | Dział : Sprawy forum


Materiały reklamowe Zoo-Botanica 2014

Co do tematu materiałów reklamowych to:
w zeszłym roku było 500 szt kalendarzyków i wydaje mi się, że co do samego materiału oraz wykonania nie powinniśmy mieć zastrzeżeń. Moim zdaniem kalendarzyki są jak najbardziej dobrym sposobem na reklamę na tego typu imprezie i w stosunku do innych tanim rozwiązaniem.
Moja propozycja jest abyśmy w tym roku również zamówili 500 szt (mimo iż zostało z zeszłego roku ok 100-150 szt) to może uda się w tym ...
Czytaj więcej : Materiały reklamowe Zoo-Botanica 2014 | Wyświetlone : 54 | Odpowiedzi : 18 | Dział : Pokój administracyjny


Catering Zoo-Botanica 2014

Panowie,
mam chwilkę to piszę w tej kwestii.
Mam nadal kontakt z tym człowiekiem, który w zeszłym roku nam dostarczał żarełko i moja propozycja jest taka aby tą kwestię pozostawić dokładnie tak jak było to rok temu.
Z tego co pamiętam raczej wszyscy byli zadowoleni i ceny też niezbyt wygórowane, już rozmawiałem na ten temat z właścicielem knajpy i układ jak najbardziej jest aktualny.
Co Wy na to ?
Czytaj więcej : Catering Zoo-Botanica 2014 | Wyświetlone : 6 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pokój administracyjny


Zoobotanica 2014 Obsada do zbiorników.

Przydało by się w międzyczasie ustalić obsadę rybną do stawianych akwariów.
Kolega Rutek6 (Mirek) zaoferował swoje piękne skalary, które miałem okazję wczoraj oglądać na żywo. Nie są jeszcze wyrośnięte i te 200l. spokojnie by wystarczyło. Rysiek zaproponował zrobić tange/ malawi w tej 2-setce. Musimy ustalić również co będziemy wpuszczać do 30 i 128l.
Jakieś propozycje/pomysły?
Czytaj więcej : Zoobotanica 2014 Obsada do zbiorników. | Wyświetlone : 49 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Pokój administracyjny


Belio.pl potencjalny sponsor na Botanike 2014

Słuchajcie,
w ramach współpracy ze sklepem Belio zaproponowali Nam pomoc w formie kilku rzeczy na wystawę.
Oto mail czego to dokładnie będzie dotyczyło:
Witam. Jeżeli będziemy coś działać na Botanice to dla nas priorytetem jest:
- promowanie naszej linii narzędzi akwarystycznych Nattec AquaTools (forma do uzgodnienia)
- promowanie nawozów Aqua-Rebell (forma do uzgodnienia)
- promowanie wybranych produktów Microbe-lift (forma do uzgodnienia)
- promowanie naszego sklepu detalicznego Belio.pl (forma do uzgodnienia np. bony rabatowe dla odwiedzających) ...
Czytaj więcej : Belio.pl potencjalny sponsor na Botanike 2014 | Wyświetlone : 20 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Pokój administracyjny


"Zoo-Botanica 2014" Przygotowanie stanowiska.

Witajcie.
To już kolejna Nasza wystawa i kolejne wyzwanie.
Do końca przyszłego tygodnia zgłaszam Nasze forum do udziału w targach.
W związku z tym proszę o Waszą pomoc w zdobyciu roślin, korzeni, ryb i innych dekoracji.
Warto by w tym roku pokazać klasę, lecz do tego potrzeba sporej ilości dekoracji, które po wystawie zwrócimy, bądź jeśli to będzie możliwe sprzedamy i oddamy pieniążki właścicielom.
Prawdopodobnie do urządzenia będą 3 zbiorniki (2x200l i 1x 30l.).
Podłoże ...
Czytaj więcej : "Zoo-Botanica 2014" Przygotowanie stanowiska. | Wyświetlone : 528 | Odpowiedzi : 26 | Dział : Sprawy forum


Przyjme

Przyjmę roślinki
Czytaj więcej : Przyjme | Wyświetlone : 2517 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Śmietnik


Zoobotanica 2014

Tak sobie Panowie leze, kladac sie powoli do snu klepiac w tym telefonie i pomyslalem ze moznaby powoli zaczac szykowac cos na kolejna impreze i myslec chociaz co bysmy chcieli miec.
Mamy 2 szafki o podstawie 120x50czy60?
Musimy wiedziec jakie szkla mamy do dyspozycji wsrod ludzi, na co mozemy liczyc i to bedzie punkt wyjsciowy.
Ew sa jeszcze Shrimpsety, mozna 1 lub 2 wykorzystac, bo z tymi konkursami to slabo, chodzi mi o aktywnosc ludzi, ...
Czytaj więcej : Zoobotanica 2014 | Wyświetlone : 122 | Odpowiedzi : 33 | Dział : Pokój administracyjny


Zbieram na Filtr JBL e1501

Witam,

Tak jak w temacie zbieram na filtr JBL e1501 cena jakieś 400zł
A że trzymam się zasady żeby kupić najpierw trzeba sprzedać proponuje następujące przedmioty
Niestety nie są one związane z akwarystykom ale mam nadzieje że założyciele forum mnie zrozumieją
W związku z tym że pracuje w przemyślę obróbki metalu mam:

http://allegro.pl/brelok-opel-do-kluczy ... 98695.html
http://allegro.pl/brelok-audi-do-kluczy ... 99860.html
...
Czytaj więcej : Zbieram na Filtr JBL e1501 | Wyświetlone : 2195 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Śmietnik


Dodanie stałego hostingu jako ikonki na forum.

Czy było by kłopotem umieszczenie/dodanie dodtkowej opcji w postaci jakiegoś łatwego hosta w dołączania zdjęć.
Nie chcę by ktoś pomyślał że nie wiem jak z niego korzystać (choć raz miałem taki kłopot tutaj), nie o to mi chodzi.
Spójrzcie na to forum http://www.plantedtank.net/forums/pHosting.php.
To bardzo ułatwia zalogowanym na forum dodawać fotki, niektóre hosty nie wymagają logowania, tylko czasem płatają figle i czasem jest możliwy postój w dodaniu ...
Czytaj więcej : Dodanie stałego hostingu jako ikonki na forum. | Wyświetlone : 104 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Sprawy forum


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890