.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 13:40

Nowości Nowości dla DFA Forum Akwarystyczne

Mapa strony DFA Forum Akwarystyczne » Dział : DFA Forum Akwarystyczne

Problemy na nowym serwerze

Witam :) ,

Od momentu przeniesienia forum na nowy serwer zauważyłam następujące problemy :( :

1. Nie przychodzą powiadomienia na @ o przyjściu prywatnych wiadomości .
W ustawieniach mam zaznaczone Powiadamiaj mnie, gdy dostaję PW: na TAK.
Wiem, że nie tylko ja mam taki problem.
Może warto by również jakoś tak bardziej zaznaczyć np. innym kolorem w pasku na ...
Czytaj więcej : Problemy na nowym serwerze | Wyświetlone : 309 | Odpowiedzi : 24 | Dział : Sprawy forum


Widok strony

Witam,
Chciałabym zapytać odnośnie widoku strony na ekranie.
Chodzi o to, że na dole każdej strony nie ma już tego białego tła, tylko jest kolorowe (bardzo piękne zresztą).
Ale przez to informacje tam zawarte są bardzo mało czytelne.
Nie wiem może to kwestia indywidualnych ustawień monitora?
Można coś na to poradzić.
Tak to u mnie wygląda

xxx.jpg
Czytaj więcej : Widok strony | Wyświetlone : 109 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Sprawy forum


Zoo-Botanica 2014

Witajcie.
Wszystkich zainteresowanych tą imprezą informuję, że odbędzie się ona w 3-5 października 2014 r. Nie jak dotąd we wrześniu.
Czytaj więcej : Zoo-Botanica 2014 | Wyświetlone : 433 | Odpowiedzi : 25 | Dział : Sprawy forum


Konkurs Noworoczny - Zgłoszenia

Pierwsze zgłoszenie koleżanki dragonity dotarło na maila forumowego. Pozwoliłem sobie wkleić tutaj jej pracę.
Czytaj więcej : Konkurs Noworoczny - Zgłoszenia | Wyświetlone : 10 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Pokój administracyjny


Spotkanie forum DFA

W sumie forum już trochę istnieje, nasze akwarystyczne grono stale się poszerza o ciekawych ludzi a nie pamiętam już kiedy ostatnio było jakieś spotkanie. Chciałem więc rzucić pomysł spotkania się na żywo w większym gronie, podyskutować, poznać się, powymieniać roślinkami i innym rzeczami usiąść przy kawie, herbacie czy czym kto woli ;)
Miejsce i czas do ustalenia ale dla wygody większości proponuję jakąś niedzielę, co Wy ...
Czytaj więcej : Spotkanie forum DFA | Wyświetlone : 826 | Odpowiedzi : 59 | Dział : Sprawy forum


Nowe działy.

Dlaczego na forum brakuje wszak pomocnych działów typu : "Napowietrzanie i filtracja", "Ogrzewanie i oświetlenie"?
Czytaj więcej : Nowe działy. | Wyświetlone : 51 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Sprawy forum


Wystawy akwarystyczne.

Temat o którym chciałem wspomnieć na naszym spotkaniu i jakoś wyleciało mi z głowy.
Czy zamierzamy brać udział w jakiejś wystawie akwarystycznej poza Zoobotanicą?
Kolega kocan wrzucił rozpiskę terminów myślę że na jakąś jedną można by się wybrać, na spokojnie i bez spiny.
Czekam na wasze propozycje.
Czytaj więcej : Wystawy akwarystyczne. | Wyświetlone : 16 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pokój administracyjny


Open Bottom.

Przed botaniką był pomysł na akwarium open bottom. Tak się składa, że znalazłem dobry kontakt ze szklarzem, który już wcześniej robił zbiorniki i sam również ma akwarium.
Ma ktoś projekt tego, lub wie gdzie mogę to znaleźć?
Czytaj więcej : Open Bottom. | Wyświetlone : 2902 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Śmietnik


Propozycja zmiany rang administracji.

Nawiązując do mojej wczorajszej rozmowy z Mariuszem i wsześniejszych wiadomości od Ryśka, który nieznanych dla mnie przyczyn zamierza zrezygnować z funkcji administratora.
Proponuję zmienić rangi administracji tzn.
Ranga administratora i moderatora została by ujednolicona do rangi "Grupa DFA" (kolor zielony).
Proponuję w tej randze umieścić osoby, które czynnie włączają się w życie forum, czyli:

Jedyną osobą posiadającą rangę "Owner"(kolor czerwony) posiadała by osoba zajmująca się technicznym utrzymaniem forum. W tym przypadku na chwile obecną to ...
Czytaj więcej : Propozycja zmiany rang administracji. | Wyświetlone : 29 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Pokój administracyjny


Wydatki na forum.

Tak żeby były jasne wydatki na forum, postanowiłem założyć ten temat.

- (27-11-2013) Domena dfa.net.pl opłacona na kolejny rok.
Kwota 97.17zł. Faktura nr. PRO/690004/2013 "home.pl".
Czytaj więcej : Wydatki na forum. | Wyświetlone : 60 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Pokój administracyjny


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890