.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 20 kwi 2024, o 14:33

Nowości Nowości dla DFA Forum Akwarystyczne

Mapa strony DFA Forum Akwarystyczne » Dział : DFA Forum Akwarystyczne

Nasze pomysły na rozwój forum.

Witajcie.
Dzisiaj otrzymałem dość ciekawy i pomysłowy sms od Pawła i nieco zainspirowało mnie to do napisania powyższego tematu.
Mogli byśmy w tym temacie przedstawić Nasze pomysły na rozwój Naszego forum.
Wiem, że każdy ma swoje zajęcia i ma ograniczony czas przeglądania internetu (no może poza Ryśkiem, bo ten to lapka nie gasi nawet w nocy hehe :P ).
Ale może zalegają Wam w głowie jakieś ...
Czytaj więcej : Nasze pomysły na rozwój forum. | Wyświetlone : 79 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Pokój administracyjny


Wystawa sponsorowana "Lubin 2014"

Witam.
Wstępnie prowadzimy rozmowy na temat naszego pokazu aranżacji akwariów w Cuprum Arena w Lubinie.
Jest to dla Nas kolejne wyzwanie i mam nadzieję, że pomyślnie je zrealizujemy.
Mamy postawić i zaaranżować 4 zbiorniki 450 litrowe, które przez styczniowy (25-26.01) weekend będą cieszyć oko wszystkich obecnych w tym centrum.
Nie jest to jeszcze w 100% potwierdzona informacja. Jesteśmy w trakcie organizacji i negocjacji.
Czytaj więcej : Wystawa sponsorowana "Lubin 2014" | Wyświetlone : 412 | Odpowiedzi : 21 | Dział : Sprawy forum


Konkursy - propozycje

Witam wszystkich.
Proponuję kuć żelazo puki gorące, tzn. jak najszybciej ogłosić jakiś konkursik z nagrodami.
Mamy zdobyczne shrimpsety które dobrze byłoby rozdać. :twisted:
Można oczywiście zrobić konkurs na najładniejsze akwarium, ale proponowałbym oceniać tylko akwaria użytkowników zarejestrowanych w tym roku.
Kolejny pomysł to konkurs fotograficzny, sporo osób z forum zajmuje się fotografią bardziej lub mniej profesjonalnie (największym profesjonalista jest oczywiście Mariusz ...
Czytaj więcej : Konkursy - propozycje | Wyświetlone : 158 | Odpowiedzi : 28 | Dział : Pokój administracyjny


DFA na Zoo-Botanice 2013

Witajcie,
za nami pierwszy dzień techniczny czyli pot, łzy i zap....
siłą Inekane, Andrzeja, OxyOne, Serqu, Victusa, minuu, swierzaka udało nam się zaaranżować stoisko DFA na targach :).
Kilka pierwszych roboczych fotek robionych telefonem:
Jeden z trzech postumentów, które wyszły spod ręki Andrzeja, podświetlenie led zasługa OxyOne, baniaczek dzieła Serqu
1.jpg

Tutaj mamy BW, aranżacja to wspólne dzieło a polegało to na tym, ...
Czytaj więcej : DFA na Zoo-Botanice 2013 | Wyświetlone : 2044 | Odpowiedzi : 41 | Dział : Sprawy forum


"Strona zgłoszona jako dokonująca ataków"

Coś chyba jest na rzeczy - na laptopie służbowym antywirus (Office Trend scan) ciągle krzyczy że wykrywa zagrożenie, a dziś na dwóch domowych, prywatnych laptopach pokazało się ostrzeżenie, (i to na dwóch przeglądarkach: firefox i opera) że strona została zgłoszona jako dokonująca ataków. Też tak macie?
Lepiej niech admin temu się przyjrzy.
Czytaj więcej : "Strona zgłoszona jako dokonująca ataków" | Wyświetlone : 201 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Sprawy forum


Zbiórka środków na organizację udziału DFA na Zoo-Botanice

Witam wszystkich forumowiczów,
w związku z faktem iż czas wystawy ZOO-BOTANICA 2013 zbliża się wielkimi krokami nadszedł czas na wspólną zbiórkę pieniążków na ten cel. Ze względu na to że chcielibyśmy aby stoisko DFA wyglądało i było na takim poziomie żebyśmy nie musieli się wstydzić na tle stoisk innych forów potrzebujemy wsparcia finansowego. Oczywiście większość rzeczy robimy własnym sumptem i staramy się tak wszystko organizować aby zminimalizować koszty udziału DFA w tej imprezie jednak trochę ...
Czytaj więcej : Zbiórka środków na organizację udziału DFA na Zoo-Botanice | Wyświetlone : 481 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Sprawy forum


Zoo-Botanica dodatkowe informacje

Treść maila, który otrzymałem od współorganizatora wystawy
"Witam

Potrzebuję od Stowarzyszeń i For następujących informacji (do piątku, góra do niedzieli0:

1. Ile samochodów będzie parkować przez trzy dni imprezy (teren hali jest w remoncie,w czasie trwania imprezy praktycznie nie będzie gdzie zaparkować, oczywiście w dni techniczne dojazd pod samą halę będzie zapewniony). Informacji tej potrzebuję, żeby zapewnić miejsca parkingowe przy hostelu.

2. Jeżeli ktoś jeszcze nie podał informacji o ilości osób potrzebujących noclegów na czas ...
Czytaj więcej : Zoo-Botanica dodatkowe informacje | Wyświetlone : 452 | Odpowiedzi : 17 | Dział : Sprawy forum


Zoo- Botanica 2013 plakat stowarzyszeń

Obrazek
Czytaj więcej : Zoo- Botanica 2013 plakat stowarzyszeń | Wyświetlone : 637 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprawy forum


Zoo - Botanica 2013 - Akwaria i sprzęt

Ponieważ w poprzednich tematach zaczął się robić młyn to zakładam osobny temat bardziej skupiony.
Na zielono zaznaczę co już mamy, a na czerwono to czego brakuje.
Powoli zaczyna się klarować sprzęt do każdego z baniaków:

Akwarium 128L:
Akwarium - użyczy nam (massacra),
Filtr Eheim (Andrzeja) ,
Oświetlenie jest w zestawie z pokrywą,
Podłoże: jeśli będzie B/W to proponuje piasek (massacra) przykryty liśćmi Ketapangu (Andrzej),
Grzałka 100W (Inekane),
Dekoracje korzenie (minuu),
Zwierzaki: Ramirezki wraz z Zwinnikami ...
Czytaj więcej : Zoo - Botanica 2013 - Akwaria i sprzęt | Wyświetlone : 69 | Odpowiedzi : 15 | Dział : Pokój administracyjny


Zoo - Botanica 2013 - wystroje baniaków

W końcu mam trochę czasu żeby zacząć ogarniać swoje tematy związane z udziałem naszego forum w targach.
Mój pomysł jest taki:
1. Akwarium open bottom - roślinniak z korzeniem wychodzącym poza akwarium, do tego wrzucę jakieś mało wymagające rośliny typu: Hygrophila difformis, Anubias i jakąś Cryptocoryne wendtii brown dla przełamania koloru.
2. Akwarium 240 L proponuję B/W z kupą korzeni, na przykład taki:http://www.youtube.com/watch?v=FmXK40eIuVk&list=PL7B7884FA7DFC6496 z obsady dostarczę rodostromusy i ramirezy, a jeśli ktoś ma skalary do ...
Czytaj więcej : Zoo - Botanica 2013 - wystroje baniaków | Wyświetlone : 37 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Pokój administracyjny


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890