.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 26 kwi 2024, o 20:45

Nowości Nowości dla DFA Forum Akwarystyczne

Mapa strony DFA Forum Akwarystyczne » Dział : DFA Forum Akwarystyczne

Zoo-Botanica Przygotowanie stanowiska

Cały czas meczy mnie przygotowanie szafek/ postumentów pod Nasze wystawowe akwaria.
Jak już wcześniej wspomniałem, ostatnie zadanie którego nikt się nie podejmie wziąłem na siebie, więc mam już jakiś pomysł na aranżację stanowiska. Jest to póki co luźna propozycja i jeśli wszyscy zatwierdzą wtedy wezmę się do wykonania kosztorysu.
Otóż moja wizja wygląda następująco:
Stanowisko od frontu ma 3mb. Wykonał bym 3 jednakowe postumenty o wym wys/szer/gł. 85/100/50. Z czego 2 były by ustawione z ...
Czytaj więcej : Zoo-Botanica Przygotowanie stanowiska | Wyświetlone : 145 | Odpowiedzi : 43 | Dział : Pokój administracyjny


Zoo-Botanika 2013 Dni techniczne.

Witam serdecznie.
Jak już pewnie wszyscy aktywni forumowicze wiedzą, kolejny raz weźmiemy udział w tej wspaniałej imprezie.
Na każde stowarzyszenie/ forum przysługują 3 darmowe identyfikatory, które są już rozdysponowane wśród osób deklarujących swoja obecność każdego dnia technicznego.
Jest natomiast możliwość dokupienia kolejnych 3 identyfikatorów w cenie 15zł.netto.
Warunkiem koniecznym jest udział przy rozstawianiu stanowiska w czwartek, lub przy jego składaniu w niedzielę wieczorem(jest to mój warunek, a nie postawiony przez organizatora).
Bardzo proszę o zgłoszenia ...
Czytaj więcej : Zoo-Botanika 2013 Dni techniczne. | Wyświetlone : 252 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Sprawy forum


Finanse Zoo-Botanica 2013

Panowie moglibyśmy określić termin do którego ma być gotowy szacunkowy kosztorys każdego z zadań za które jesteśmy odpowiedzialni ?
Np. do końca lipca każdy w tym temacie określa ile kasy potrzebuje i na co.
Tak jak pisałem na początku uważam iż materiały reklamowe powinny być w max ilości więc musimy wiedzieć jaki jest koszt wszystkich niezbędnych zakupów a to co zostanie przeznaczyć na materiały reklamowe. Cena, rodzaj lub wybór firmy do zrobienia tych materiałów też ...
Czytaj więcej : Finanse Zoo-Botanica 2013 | Wyświetlone : 70 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Pokój administracyjny


Catering Zoo-Botanica 2013

Co do żarełka to mamy już ustalone dokupiłbym jeszcze napoje i tu mam pytanko do Was:
jakie macie preferencje? wiem że Andrzej to tylko browarek :D a reszta?

I jeszcze jedna kwestia ten catering na ile osób ma być? Wiemy ile osób będzie nam pomagało w dni techniczne? Takie info przydałoby się aby jakoś ogarnąć koszty.
Czytaj więcej : Catering Zoo-Botanica 2013 | Wyświetlone : 22 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Pokój administracyjny


Materiały reklamowe Zoo-Botanica 2013

Andrzej napisał(a):Było 300 wizytówek, ale je zamawiałem wcześniej i po roznosiłem trochę po sklepach. Na botanike mieliśmy coś około 150-200szt. i brakło. Plakatów było albo 50, albo 20 i sporo zostało, bo przyszły z opóźnieniem i nie było czasu na rozwieszanie.
Mam wszystkie pliki graficzne tych materiałów. Trochę wydałem na ich zrobienie i nie wyrzucam tego... :D


Andrzej mógłbyś mi wysłać te pliki?
Ja myślę żeby ograniczyć ...
Czytaj więcej : Materiały reklamowe Zoo-Botanica 2013 | Wyświetlone : 139 | Odpowiedzi : 39 | Dział : Pokój administracyjny


Domówienie koszulek dla forumowiczów

Decyzje zapadły, że mam się zająć kontynuacją tematu koszulek. Dowiadywałem się w firmie w której kiedyś zamawialiśmy nasze wdzianka, że ceny się nie zmieniły, czyli wychodzi całkowity koszt 30zł za sztukę. Czas realizacji wynosi około 5-8dni roboczych.
Ponieważ w tym roku nie będę przez cały okres targów ( kampania wrześniowa na studiach 15.09 ^^ ) pomyślałem, że albo adresem wysyłkowym będzie adres jednej z 3 osób stale przebywających (także w dni techniczne), albo za wczasu ...
Czytaj więcej : Domówienie koszulek dla forumowiczów | Wyświetlone : 1127 | Odpowiedzi : 63 | Dział : Sprawy forum


Temat organizacyjny ZooBotanica 2013

Dobra Panowie,
trzeba przenieść nasze dywagacje w nieco spokojniejsze miejsce.
Napisze tutaj moje spostrzeżenia na temat wydatków.
Sprzęt, rośliny i życie (chyba) będziemy posiadać ze zbiórki, więc tutaj nie przewiduje wydatków.
Jak w zeszłym roku mogę wziąć do doświetlenia stanowiska mojego 30w.leda.
Jedyną kwestią jest zorganizowanie podstaw pod akwaria. Ja nie mam dostępu do takich rzeczy i prawdę mówiąc bardzo martwi mnie ta sprawa. W najgorszym przypadku trzeba by coś kupić. Może jakiś regał w ...
Czytaj więcej : Temat organizacyjny ZooBotanica 2013 | Wyświetlone : 119 | Odpowiedzi : 24 | Dział : Pokój administracyjny


Mchat

Widzicie go na stronie głównej?
W PA jest opcja, że niby działa.
Sprawdziłem w Firefoxie i IE.
Czytaj więcej : Mchat | Wyświetlone : 13 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Pokój administracyjny


Zoo-Botanica program wystawy na Niedziele 16.09.2012

Pomyślałem, że przyda się to dla zainteresowanych przyjazdem na targi.

Niedziela, 16 września

10:00 – 18:00 Międzynarodowa Wystawa Kotów (lewa część płyty głównej i lewe kuluary)
10:00 – 16:00 Konkurs na Najciekawsze Akwarium Klubowe - zgłoszenia i ocena (teren wystawy akwarystycznej)
10:00 – 18:00 Krajowa Wystawa Fretek (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Hodowców Fretek, stoisko)
10:00 – 18:00 Wystawa Rasowych Świnek Morskich (Polski Klub Rasowych Świnek Morskich, stoisko)
10:00 – 18:00 Wystawa Myszy Rasowych - zgłoszenia i ocena ...
Czytaj więcej : Zoo-Botanica program wystawy na Niedziele 16.09.2012 | Wyświetlone : 355 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Sprawy forum


Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie....

Witam w zwiazku z Naszym występem na tegorocznych targach Z00-Botanika organizujemy 3 aranżacje zbiorników. 300, 160 i 30l.
Miał bym prośbę do Was forumowiczów, może ktoś z Was posiada rośliny z listy poniżej i wypozyczył by je na czas targów?
Potrzebne rosliny to:
Nurzańce
Żabienice
Elatine Tiandra
Anubias Pettite lub mini
Drobne Bolbitisy
Drobne Microsoria
mchy
Dziękuję z góry za chęć pomocy... :)
Czytaj więcej : Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.... | Wyświetlone : 258 | Odpowiedzi : 5 | Dział : Sprawy forum


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron