.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 16:32

Nowości Nowości dla Rozmnażanie ryb i krewetek

Mapa strony Rozmnażanie ryb i krewetek » Dział : Rozmnażanie ryb i krewetek

Jeśli nie wiesz jak rozmnożyć jakiś gatunek ryby, krewetki lub masz jakieś sukcesy w hodowli, napisz o tym w tym dziale

zbrojnik: Peckoltia vittata czy Panaque maccus

Czy to jest L015 (L103) czy L104, bardzo proszę o pomoc w identyfikacji.

Obrazek
Obrazek
Czytaj więcej : zbrojnik: Peckoltia vittata czy Panaque maccus | Wyświetlone : 3310 | Odpowiedzi : 7


Trójkąt?

Czy mieliście taki przypadek,żeby samica skalara miała tarło z dwoma samcami? U mnie wczoraj zaobserwowałem jak trzy skalary w całkowitej harmonii wachlują ikrę oraz nie dopuszczają innych rybek do miejsca gdzie jest złożona.
Czytaj więcej : Trójkąt? | Wyświetlone : 2239 | Odpowiedzi : 2


Krewetki orange

Witam!

Od niedawna mam krewetki orange, zaczęły nosić jajka, ktoś może mi coś powiedzieć więcej na temat rozmnażania tych robali? :) Ile czasu noszą jajka? Jak się zająć młodymi? Jakiś specjalny pokarm? Czy razbory plamiste i gupiki endlera mogą się pokusić na wszamanie małych robali? Może komuś się jeszcze nasuną jakieś informacje które by mi pomogły to z chęcią poczytam :) ...
Czytaj więcej : Krewetki orange | Wyświetlone : 3063 | Odpowiedzi : 7


Witajcie pomożecie ?

Cześć jak rozmnożyć skalara ? Jak zabiespieczyć młode w akwa głównym
Czytaj więcej : Witajcie pomożecie ? | Wyświetlone : 2213 | Odpowiedzi : 3


zbrojnik niebieski - maluchy

Kiedy oddzielić je od samca?? Dziś odkryłam w rurce ze 20 sztuk ok. 1 cm, bez woreczków żółtkowych. Samiec z nimi siedzi i je wachluje. Nie daję im szans przeżycia w ogólnym akwarium przy ramirezkach. Mogę je przełożyć do kotnika z kokosem, ale bez samca (nie zmieści się) - czy już??
Czytaj więcej : zbrojnik niebieski - maluchy | Wyświetlone : 2787 | Odpowiedzi : 7


Narybek Kirysów.

Jak odchować młody narybek kirysów bo mam z tym problem.
Co 2 tygodnie dochodzi do tarła . Zbieram ikrę do osobnego akwarium i po wylęgu stopniowo młodzież pada.
Woda ta sama co w ogólnym i mały filterek do ruchu wody. Mam wrażenie że nie pobierają pokarmu. Leżą tylko na dnie i prawie się nie poruszają. Dawałem larwy solowca ale szału nie widzę aby był.


Jak ktoś miał styczność z odchowem młodych to proszę o poradę. ...
Czytaj więcej : Narybek Kirysów. | Wyświetlone : 2146 | Odpowiedzi : 1


Razbory klinowe ikra

Wczoraj złożyły ikrę na liściach i szybach. co zrobić aby zwiększyć szansę wylęgu.
Czytaj więcej : Razbory klinowe ikra | Wyświetlone : 2552 | Odpowiedzi : 4


pielęgniczka ramireza gold

Moje ramirezki podchodzą do tarła (chyba). Możecie mi poradzić co zrobić, żeby zwiększyć szansę wychowania narybku?? Są w osobnym zbiorniku z piaszczystym dnem, roślinami, kokosami, dałam też liść dębu i ten im się spodobał. Jaki rodzaj pokarmu mogę kupić dla narybku - może JBL Nobil Fluid Artemia ??

http://www.fotosik.pl/zdjecie/60fe457be4d97bbc

http://www.fotosik.pl/zdjecie/5b4a21815c0ff791

http://www.fotosik.pl/zdjecie/939ed8c2ca34226c ...
Czytaj więcej : pielęgniczka ramireza gold | Wyświetlone : 2617 | Odpowiedzi : 3


Pielęgniczka kakadu

Jaki kolor ma ikra pielęgniczek kakadu?
Czytaj więcej : Pielęgniczka kakadu | Wyświetlone : 2385 | Odpowiedzi : 2


Molinezja blackmoly kotna (chyba)

Witam , mam male pytanko przypuszczam ze moja molinezja jest kotna w załączonym linku dodaje filmik .
Przełożyłem ja wczoraj do kotnika bo zaczyla sie chowac za filtrem i dziwnie plywac(dybie sie na boki :p) a w przypadku kotnika ciagle lezy na dnie od czasu do czasu poplywa i wraca na siatke . Brzuch ma dosc spory lecz nie widze bialej kreski(czy jak tam zwal) od ...
Czytaj więcej : Molinezja blackmoly kotna (chyba) | Wyświetlone : 2470 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890