.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 07:59

Nowości Nowości dla Rozmnażanie ryb i krewetek

Mapa strony Rozmnażanie ryb i krewetek » Dział : Rozmnażanie ryb i krewetek

Jeśli nie wiesz jak rozmnożyć jakiś gatunek ryby, krewetki lub masz jakieś sukcesy w hodowli, napisz o tym w tym dziale

Microrazbora galaxy - rozmnażanie

Witam. Od 23 Grudnia stałem się hodowcą Razbory Galaxy. Jako że te śliczne rybki bardzo mnie zainteresowały postanowiłem wciągnąć się w ich rozmnażanie. Czytałem bardzo dużo na temat rozmnażania tych rybek....próbowałem i dalej próbuję rozmnożyć ale nic z tego nie wychodzi. Próbowałem już kilkoma metodami ale nic z tego.

Do czego zmierzam a do tego czy ktoś z was posiada te prześliczne rybki i eksperymentował z ich rozmnożeniem ? czy jest ktoś w stanie mi ...
Czytaj więcej : Microrazbora galaxy - rozmnażanie | Wyświetlone : 5849 | Odpowiedzi : 12


Rozmnażanie zbrojnika niebieskiego

Witam !
Nareście zbrojniki złożyły mi ikre więc od razu ją przenioslem wraz ze zbronikiem i kokosem do akwrium 10l caly proces przebiegl pomyślnie zbrojnik wachluje ikre w kokosie. Moje pytnie brzmi kiedy mam przenieść samca do akwrium ogólnego i czy nic mu sie nie stanie ponieważ kiedyś jak mi zbrojniki złożyły ikre i zrobiłem tak jak teraz po czym przeniosłem zbrojnika do akwarium ogólnego i zginął miałem podejrzenie ze to mekka go zabila której ...
Czytaj więcej : Rozmnażanie zbrojnika niebieskiego | Wyświetlone : 2390 | Odpowiedzi : 2


Razborka klinowa składa ikrę

Cześć wszystkim.
Moja razborka klinowa pływa w chaszczach i ociera się brzuchem o spód liści. Domyślam się, że składa ikrę. Mam pytanie, jak procentowo oceniacie szansę na przeżycie narybku bez mojej interwencji? Tzn mam karlika, kilka razborek - domyślam się, że będą chciały je zjeść. Jest nadzieja?
Czytaj więcej : Razborka klinowa składa ikrę | Wyświetlone : 2799 | Odpowiedzi : 6


[RAMIREZKI] - kiedy baniak jest dojrzały?

Witam,

W zasadzie chciałem się pochwalić, ;) choć - przy okazji - dać upust swojemu zdziwieniu :o oraz postawić otwarty znak zapytania przy hasełku "niedojrzały baniak - co to znaczy i dla kogo?" i... "wbić kijek w mrowisko", czekając na Wasze opinie (i gromy z nieba na mnie biednego) ;) ...
Czytaj więcej : [RAMIREZKI] - kiedy baniak jest dojrzały? | Wyświetlone : 3042 | Odpowiedzi : 8


Tarło yellow z ? (filmik)

Witam proszę wyraźcie sowją zdanie co jakich ryb jest to tarło samiec to na pewno yellow a samica ?

https://www.youtube.com/watch?v=h9G_CJXiV6M
Czytaj więcej : Tarło yellow z ? (filmik) | Wyświetlone : 2382 | Odpowiedzi : 3


skrzyzowanie molinezji z gupikiem ? foto

czesc zauważyłem ze pływa jakiś dziwny głupik czemu dziwny? bo wyglada jak samica jest bez koloru ale ma bardzo długa płetwe tylnią jak u molinezji do tego jest kilka czarnuch kropek na ciele tuz przy ogonie. czy to mozliwe ze to mieszanka molinezji i gupika ? dodam ze nie mam bezbarwnych molinezji tylko mam czarne
Czytaj więcej : skrzyzowanie molinezji z gupikiem ? foto | Wyświetlone : 8926 | Odpowiedzi : 13


Jakie ryby udało wam się rozmnożyc

Piszcie jakie gatunki ryb i nie tylko udało wam się z powodzeniem rozmnożyć i wychodwać

zacznę od siebie :)

-razbory klinowe
-brzanki różowe
-bojowniki
-kiryski
-kardynałki chinskie
-p. Ramireza
-raki amerykańskie
-krewetki rc
- gupiki i molinezje :D
Czytaj więcej : Jakie ryby udało wam się rozmnożyc | Wyświetlone : 3290 | Odpowiedzi : 11


Gatunki krewet rozmnażających się w kranówce...

Będę chciała wprowadzić jakiś inny gatunek krewet do Sakur, taki żeby mi się oczywiście nie krzyżował. Pytanie do krewetkomaniaków, który mieli do czynienia z mniej wymagającymi do rozrodu krewetkami: które gatunki oprócz Yellow i RC, rozmnażają się na samej kranówce?
Czytaj więcej : Gatunki krewet rozmnażających się w kranówce... | Wyświetlone : 2829 | Odpowiedzi : 7


Tarło zbrojników niebieskich.

Przedstawiam jak to wyglądało w moim akwarium.
Miłego oglądania.
Czytaj więcej : Tarło zbrojników niebieskich. | Wyświetlone : 2417 | Odpowiedzi : 3


Slimory

Jak pozbyć się ślimaków a zbiorniku z krewetkami? :-o
Czytaj więcej : Slimory | Wyświetlone : 2816 | Odpowiedzi : 16


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890