.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 10:07

Nowości Nowości dla Rozmnażanie ryb i krewetek

Mapa strony Rozmnażanie ryb i krewetek » Dział : Rozmnażanie ryb i krewetek

Jeśli nie wiesz jak rozmnożyć jakiś gatunek ryby, krewetki lub masz jakieś sukcesy w hodowli, napisz o tym w tym dziale

Sól niejodowana, torf w filtrze i temperatura

chciałem się tylko pochwalić co wyżej wymienione (w temacie) rzeczy mogą zdziałać :)

Obrazek
Obrazek

ogólnie rzecz biorąc miła sprawa, niekoniecznie się nastawiam że coś z tego będzie, ale bardzo miłe to jest :)
Czytaj więcej : Sól niejodowana, torf w filtrze i temperatura | Wyświetlone : 2220 | Odpowiedzi : 8


Krzyżowanie CR i SW

Jak to właściwie jest w praktyce ?
Podobno krzyżówka Crystal Red i Snow White źle wpływa na biały pigment, czy to prawda, czy kolejny mit ?
Może ktoś z obecnych posiada fotki potomstwa z takiej krzyżówki ?
Czytaj więcej : Krzyżowanie CR i SW | Wyświetlone : 1965 | Odpowiedzi : 3


Krzyzowka Black tiger z Biene - TiBee

Szukam i szukam metody jaka mozna uzyskac King kongi badz cos podobnego, moje mysli skupily sie na Black tigerach ... czern kojarzy mi sie z azjatyckimi pieknosciami.

Moja pierwsza proba wziela na widelec Black tiger BT1 i Biene klasy B

Oto rezultat takiej krzyzowki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie spodziewalem sie, ze urodzi sie jakikolwiek czerwony osobnik a tu taka niespodzianka.. urodzily sie chyba 3-4 czerwone.
Aktualnie czekam na kolejny miot gdyz pokolenie F1 ...
Czytaj więcej : Krzyzowka Black tiger z Biene - TiBee | Wyświetlone : 2150 | Odpowiedzi : 0


Kosiarki - tarło czy zaczepki i zabawy?

Jakiś tydzień temu udało mi się uchwycić dziwne zachowanie moich kosiarek, które nie wiem jak nazwać :P dziś sfilmowałem kolejny raz to samo, z tym, że w pozycji "leżącej" , co one robią? :P
Pierwszy film sprzed ponad tygodnia, drugi sprzed 1h.

Dodam jeszcze, że podczas igraszek, rybom bardzo zbladł czarny pas wzdłuż ciała.

http://img693.imageshack.us/i/foto0038.mp4/

http://img697.imageshack.us/i/kosiarka.mp4/

pozdrawiam
Czytaj więcej : Kosiarki - tarło czy zaczepki i zabawy? | Wyświetlone : 2578 | Odpowiedzi : 1


Tabelka krzyżowania się krewetek

Obrazek
Jeśli ktoś nie wyraża zgody na prezentacje tej tabelki tutaj, proszę o kontakt.

*Należy pamiętać, że akwarystyka jest dziedziną szybko rozwijającą się, zatem za jakiś czas tabelka może okazać sie nieaktualną.


Myślę, że można przykleić ten temat - Ptaku
Czytaj więcej : Tabelka krzyżowania się krewetek | Wyświetlone : 6032 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890