.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 00:22

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

Hypancistrus sp L 201

Nieaktualne.
Czytaj więcej : Hypancistrus sp L 201 | Wyświetlone : 3900 | Odpowiedzi : 0


Zestaw co2

Witam.
Na sprzedaż zestaw co2 z elektrozaworem i zaworkiem precyzyjnym.
Do zestawu dołożę przewód i dyfuzor(do wyczyszczenia).
Butla 2l Aqua Nova do napełnienia.
Cena 250 zł
https://ibb.co/9GRMf7C
Nie wysyłam.
Możliwa wymiana na zestaw RO4 z dużymi prefiltrami lub falownik sterowalny.
Czytaj więcej : Zestaw co2 | Wyświetlone : 3892 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Akwarium 112l z osprzętem

Link: https://www.olx.pl/d/oferta/akwarium-112-opti-filtry-co2-CID103-IDKCHqV.html

W skład zestawu (rocznik 2014) wchodzą:
* akwarium 112l (szer x wys x głęb: 80x40x35), szyby 8mm full optiwhite, w dobrym stanie, bez jakiś widocznych rys, trochę przybrudzone w narożnikach;
* pokrywa Wromak z 2 świetlówkami 18W (sprawne) i dołożonymi ledami (te niestety nie działają), w pokrywie wywierciłem trochę dziur głównie z tyłu;
* filtr zewnętrzny Eheim 2213 (440l/h, 8W), wirnik wymieniony ze 2 lata temu na nowy oryginalny. Sprawny, jednak trzymają tylko ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Akwarium 112l z osprzętem | Wyświetlone : 3339 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Limnobium, phyllanthus, salvinia, pistia

Sprzedam nadwyżkę roślin pływających z moich akwariów.

Limnobium/pistia - 1zł = 1 sadzonka
Phyllanthus/salvinia - 1zł = zestaw 10 sztuk

Rośliny pochodzą z małych zbiorników, więc ilość ograniczona - w razie pytań zapraszam na priv.
Czytaj więcej : [Wrocław] Limnobium, phyllanthus, salvinia, pistia | Wyświetlone : 3427 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam krewetki PRL

Witam sprzedam krewetki PRL z własnej hodowli zdjęcia podeślę zainteresowanym.
Czytaj więcej : Sprzedam krewetki PRL | Wyświetlone : 4512 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Bojownik samica

W związku ze zmianą obsady w mniejszym baniaku mam do sprzedania ok. półroczną samicę bojownika hm koi. Tylko w dobre ręce, oczywiście nie do żadnej kuli i najlepiej nie do akwarium mniejszego niż 20l. Cena 20zł. Po więcej informacji i zdjęcia zapraszam na priv.
Tylko odbiór osobisty.
Czytaj więcej : [Wrocław] Bojownik samica | Wyświetlone : 3678 | Odpowiedzi : 0


sprzedane!

Sprzedam gotowe akwaterrarium dla żółwia wodno-lądowego.

Link do olx:
https://www.olx.pl/oferta/akwarium-wypr ... I0dG9.html

Akwaterrarium nada się dla średniej wielkości żółwi.
Obecnie przebywa w nim żółw żółtobrzuchy Trachemys scripta scripta.
Akwaterrarium jest zabezpieczone przed ucieczką żółwia z każdej możliwej strony. Elementy drewniane zabezpieczone są lakierem bezbarwnym.
W szafce, w której znajduje się filtr, wywiercone są otwory na przewody zasilające i węże do filtra.
Każda ścianka szafki zabezpieczona jest silikonem ...
Czytaj więcej : sprzedane! | Wyświetlone : 6114 | Odpowiedzi : 0


2 samice pielęgniczki kakadu

Witam
Sprzedam dwie samice pielęgniczki kakadu.
Rybki są młode i mają ok 2,5-3cm.
8 zł za jedna rybkę.

tel: 690 898 913
Czytaj więcej : 2 samice pielęgniczki kakadu | Wyświetlone : 3656 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam krewetkarium żyjące 5 lat fajny baniak Lubin

Krewetkarium żyjące w pełni wyposażone odbiór osobisty Sakura Red Żyjący zbiornik z krewetkami sakura . Pełne wyposażenie Filtr , oświetlenie . rośliny , korzeń , krewetka - myślę , że ponad 200 szt + młode . Odbiór osobisty . Zbiornik zasiedlony od 4 lat . Wymiary 90x30x30 cm . Zdjęcia prześlę na pw. Sprzedaję ze względu na wyjazd .
Czytaj więcej : Sprzedam krewetkarium żyjące 5 lat fajny baniak Lubin | Wyświetlone : 3018 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Sprzedam akwarium z rosiczkami

Witam po latach forumowiczów!
Nadszedł dla mnie czas ostatecznej sprzedaży mojego akwarium, opisanego w dziale słodkowodnych:
Akwarium po mojemu
Przez ostatnie parę lat było to akwarium bez wody, na bazie kwaśnego torfu odpowiedniego dla roślin owadożernych - rosiczek i muchołówki. Całości aranżacji dopełnia okresowo kwitnące dendrobium oraz mchy. Rosiczki namnożyły się u mnie, obecnie jedna ma pęd kwiatostanowy. Dendrobium często kwitnie nadając kolorów całości.
Akwarium jest szczelne, a oświetlenie składa się z 30 odpowiednio ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam akwarium z rosiczkami | Wyświetlone : 2826 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron