.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 27 kwi 2024, o 07:21

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

[Rzeszów, Wysyłka] Krewetki Taiwan Bee i Hybrydy

Nieco Krewetek się namnożyło także niewielkie nadwyżki jak ktoś ma ochotę to zapraszam, oczywiście ilość krewetek ograniczona

Taiwan Bee Panda - 100zł - klasyczny wzór
Taiwan Bee Panda - 130zł - Wzór S
Taiwan Bee Panda - 170zł - wzór SS

Taiwan Bee Wine Red - 120zł
Taiwan Bee Wine Red - 220zł - wzór SS

Taiwan Bee Blue Bolt - 110zł

Hybrydy cena w zależności od gradacji od 18zł w górę, szcegoły na pw ...
Czytaj więcej : [Rzeszów, Wysyłka] Krewetki Taiwan Bee i Hybrydy | Wyświetlone : 7925 | Odpowiedzi : 5


[Rzeszów, Wysyłka] Krewetki - pokarmy - 1/10 opak

Jeśli ktoś chciałby zaopatrzyć się w makrowe produkty dla krewetek takich firm jak Mosura czy BWS a niekoniecznie chce wydać na to wypłatę to proponuje skorzystać z propozycji poniżej :D

Dziś przełamałem lenia i poważyłem i pofociłem, także na zdjęciach przedstawione są pokarmy dla krewetek w ilosciach 1/10 opakowania także można sobie skorzystać i wziąść taką porcje, podane są także ceny za poszczególne porcje i odpowiadają ...
Czytaj więcej : [Rzeszów, Wysyłka] Krewetki - pokarmy - 1/10 opak | Wyświetlone : 5288 | Odpowiedzi : 2


Sprzedam lampy HQI 2x 150W

Sprzedam dwie lampy metahalogenowe po 150W każda.Taka jak na linku poniżej tylko, że czarna.
http://allegro.pl/lampa-oswietleniowa-h ... 94512.html
Lampy używałem około 1,5 roku, sprawne, nic się z nimi nie dzieje. Zamontowane żarniki to Osram 5200K, takie jak na linku poniżej:
http://allegro.pl/osram-zarnik-hqi-150w ... 24569.html
Dodatkowo w zestawie 2 żarniki 150W 4000K.
Cena za sztukę to 140zł.
Możliwa wysyłka i odbiór osobisty w Żórawinie lub mogę ...
Czytaj więcej : Sprzedam lampy HQI 2x 150W | Wyświetlone : 827 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam mieszankę mchów:)

Witam tak jak w temacie mam na sprzedaż mieszankę mchów w cenie 6zł za 100 ml+koszty wysyłki mam czasami roślinki z przycinki jak co to pytać na pw:)
Czytaj więcej : Sprzedam mieszankę mchów:) | Wyświetlone : 788 | Odpowiedzi : 0


[Szczepanów] Diversa Grzałka"Thermo Plus 50".

Jak w temacie.
Grzałka jest nowa i nigdy nie była zanurzana w wodzie. Przeznaczona jest do ogrzewania wody wewnątrz akwariów . Grzałka działa w zakresie temperatury od ok. 18 °C do 35°C.
Parametry: 50 W- zalecana wielkość akwarium do 75litrów
Cena 15zł. lub wymiana na mech akwariowy
Możliwa wysyłka i odbiór osobisty na terenie Wrocławia, Malczyc, Szczepanowa, Środy śląskiej
Ewentualne koszty przesyłki są do uzgodnienia
Kontakt w podpisie
Czytaj więcej : [Szczepanów] Diversa Grzałka"Thermo Plus 50". | Wyświetlone : 1181 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Dwa kiryśniki (para) w trybie pilnym

Sprzedam 5 kiryśników Hoplosternum littorale. Wiek około 9-11 miesięcy, wielkość 10+cm, cena 15zł/sztukę do uzgodnienia. Możliwa wymiana na duże rośliny (żabienice, kryptokoryny, krynię, onowodka).

Dla potencjalnych chętnych krótka charakterystyka gatunku: samce mogą osiągać do 25-30cm, samice są blisko o połowę mniejsze; wszystkożerny, bezproblemowy w wykarmieniu; dobrze się czuje w wodzie średniotwardej do twardej, odpowiedni również do akwarium słonawowodnego; pH 6-7,5; w naturze zamieszkuje różnorodne siedliska (ale nie występuje w czarnych wodach); oddycha częściowo powietrzem atmosferycznym, ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Dwa kiryśniki (para) w trybie pilnym | Wyświetlone : 1156 | Odpowiedzi : 10


Sprzedam rosliny [Brzeg Dolny-Legnica]

W związku z tym że w weekend koniecznie muszę zrobić przycinkę,
będę miał na sprzedaż co najmniej po 10 szt. :
Hygrophila polysperma,
Ludwigia repens,
Bakopa karolińska,
Staurogyne,
Didiplis diandra,
Hydrocotyle,
Wgłębka.
Oczywiście ilość będzie znacznie większa i pewnie dorzucę coś w gratisie.
Cena za całość 30 PLN.
Możliwy odbiór na trasie Brzeg Dolny - Legnica.
Czytaj więcej : Sprzedam rosliny [Brzeg Dolny-Legnica] | Wyświetlone : 1136 | Odpowiedzi : 8


Sprzedam Akwarium 70 L z osprzętem za 70 zł

jak w temacie akwarium profilowane bez pokrywy z oswietleniem halogenowym+ filtr+grzałka z termostatem+piasek+ozdoby
799 244 328 mój nr
Czytaj więcej : Sprzedam Akwarium 70 L z osprzętem za 70 zł | Wyświetlone : 797 | Odpowiedzi : 1


Sprzedam zestaw AQUAEL 30l 30x30x35

Witam jak w temacie sprzedam zestawik w 100% szczelny i nie zniszczony mój nr 799 244 328
Czytaj więcej : Sprzedam zestaw AQUAEL 30l 30x30x35 | Wyświetlone : 897 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] x-moss

Witam
Jak w temacie, mam do sprzedania mech x-moss w porcjach po 230 ml.cena (za szklankę o średnicy 7 cm) 8 zł.Odbiór tylko Wrocław.
Mech nawożony makro i mikro i co2 w płynie, oświetlenie 0,44W/L
Zdjęcia ewentualne pw.
Zapraszam :)
Czytaj więcej : [Wrocław] x-moss | Wyświetlone : 1066 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890