.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 12:26

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

Sprzedam belkę oświetleniową

Sprzedam belkę oświetleniową w odbłyśniku rastrowym 2x54W T5 z kompletem świetlówek Sylvania Aquastar+Grolux, 120x31x8,5 cm używaną obecnie w moim zbiorniku 450l. Jak świeci, doskonale widać po stanie roślin.
Więcej szczegółów na stronie Forum
post5323.html#p5323
post6306.html#p6306
Sprzedaję z powodu wymiany oświetlenia na mocniejsze 2x80W.
Idealnie nadaję się do zbiorników od 120cm wzwyż
Gorąco polecam.
Cena 250zł
W razie pytań proszę dzwonić.
Tel 889694659
Czytaj więcej : Sprzedam belkę oświetleniową | Wyświetlone : 790 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam akwarium 70L i 27L opti

witam jak w temacie zapraszam zainteresowanych.
Pozdrawiam lukmlo
Czytaj więcej : Sprzedam akwarium 70L i 27L opti | Wyświetlone : 860 | Odpowiedzi : 3


Raczki Marmurkowe

Witam mam do sprzedania 8 raków marmurkowych o wielkości od 3 do 5 cm
cena za szt to 10 zł
pozdrawiam lukmlo
Czytaj więcej : Raczki Marmurkowe | Wyświetlone : 742 | Odpowiedzi : 0


[sprzedam] Wrocław - oświetlenie + pokrywa z 80x40

oświetlenie
statecznik elektroniczny TRIDONIC 2/14-21-28-35W
świetlówka grolux i aquastar 26W - 60cm + odbłyśniki - świetlówki świeciły 5 miesięcy
zestaw zabudowany na świetlówkach 2xT8 - tu świetlówki raczej do wymiany
luźna świetlówka T8 + odbłysnik w systemi starter + dławik

Pokrywa z DIY z pvc spienionego 80x40

Cena 120zł - odbiór osobisty

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Czytaj więcej : [sprzedam] Wrocław - oświetlenie + pokrywa z 80x40 | Wyświetlone : 887 | Odpowiedzi : 0


[sprzedam] Wrocław - kubełek tetra EX1200

Sprzedam,

Używany filtr kubełkowy Tetra EX1200. Filtr sprawny nie cieknie w koszykach biokule, kulki, 2 gąbki. Jest jeszcze deszczownia ale nie wiem czy kompletna.

Cena jaka mnie interesuje to 100zł.

Pozdrawiam,
Rafał
Czytaj więcej : [sprzedam] Wrocław - kubełek tetra EX1200 | Wyświetlone : 1110 | Odpowiedzi : 8


[Sprzedam] Pielęgnice i sumiki Am. Płd/Środkowa

Witam, dla znawców tych rybek przedstawiona cena będzie nie lada gratką.
Do sprzedania mam rybki:

-Cichlasoma Urophthalmus para samiec ok. 20-23cm. samica mniejsza ok. 15-17cm.

-Astronotus ocellatus ( Pielegnica Pawiooka) 2 szt. chyba para obie po ok. 25-27cm

-Sumiki Agamix 3szt. od 6 do 10cm płeć nieznana

-Sumiki Platydoras 2szt. od10 do 15cm.
Cena za wszystkie te rybki to tylko 50zł!

Porwałem się na te rybki z 300l. akwarium. Oczywiście w planach było postawienie wiele ...
Czytaj więcej : [Sprzedam] Pielęgnice i sumiki Am. Płd/Środkowa | Wyświetlone : 1216 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] JBL MAnado 30 litrów

Witam ,
MAm do sprzedania 30 litrów podłoża JBL Manado. Jestem w trakcie restartu ale to podłoże nie będzie mi już potrzebne.
Podłoże przechowuję w 4 otwartych workach z dostępem do świeżego powietrza. Dzisiaj sprawdzałem i z wierzchu zdążyło już przeschnąć. W moim zbiorniku było około 6 miesięcy.
Jako że posiadam własne 4 kółka jestem w stanie umówić się we Wrocławiu na trasie którą jeżdżę do pracy (oczywiście dla forumowiczów mogę delikatnie zboczyć ) ...
Czytaj więcej : [Wrocław] JBL MAnado 30 litrów | Wyświetlone : 1285 | Odpowiedzi : 8


Akwarium 112 l Tanio!

Witam mam na sprzedaż akwarium 112l(80x40x35) o grubości szkła 6mm. Akwarium sprzedaje z powodu zmiany na większe. Akwarium w stanie idealnym bez rys, używane około 3 miesięcy. Jeden mały minus posiada 2 odpryski(Malutkie na górze tylnej ścianki, z przodu ich nie widać)- wylewałem wodę - uderzyłem garnkiem i tak oto powstał. Nie ubywa przez nie na estetyce czy szczelności zbiornika. Akwarium tylko do ODBIORU OSOBISTEGO w Strzegomiany(Okolice Wrocławia i Świdnicy).

CENA: 55zł Do lekkiej negocjacji!
Czytaj więcej : Akwarium 112 l Tanio! | Wyświetlone : 770 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław/Świdnica]Szafka pod akwarium 60x30

Witam, mam do sprzedania szafkę pod akwarium prostokątne o podstawie 60x30 (takie standardowe 60 litrów). Kolor drewna bukowy. Szafka stoi u mnie w piwnicy, nie korzystam z niej, a tylko miejsce zajmuje. Jest naprawdę w bardzo dobrym stanie (jakieś pojedyncze drobne zarysowania może mieć bo nie raz ktoś z rodziny na niej coś postawił schodząc do piwnicy, ale to i tak blat zakryty jest przez akwarium ;) ...
Czytaj więcej : [Wrocław/Świdnica]Szafka pod akwarium 60x30 | Wyświetlone : 1060 | Odpowiedzi : 1


[Świdnica] Sprzedam Dyskowce

Sprzedam rybki (ok. 14-16 cm)
Red (White?) Leopard
Obrazek

Leopard - Samica
Obrazek


Eruption lub jak kto woli Leopard Snake Skin - Samica
ObrazekObrazek
(z lewej strony)

Wszystkie rybki zdrowe, wszystkie od Adama, Leopardy maja ponad rok, RW ma około roku.
RW - 100zl, leopardy po 120 zł.
tel. 533 848 730
Czytaj więcej : [Świdnica] Sprzedam Dyskowce | Wyświetlone : 1345 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron