.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 27 kwi 2024, o 09:19

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

[Świdnica] Akwarium 240l

Sprzedam akwarium profilowane 120x40x50, z delikatnie pęknięta pokrywą ( z tyłu wiec nie widać). Używane rok, stan bardzo dobry, odbiór osobisty w Świdnicy k/Wrocławia.
300 zł.
533 848 730
Czytaj więcej : [Świdnica] Akwarium 240l | Wyświetlone : 768 | Odpowiedzi : 0


[WRO] Zestaw 112L, Tetra ex600, pokrywa ALU

Sprzedam zestaw: 112l (80x35x40) z tłem i matą, filtr Tetra EX 600, grzałka 100W, pokrywa ALU DIY prawie dokończona ;) tzn trzeba obić płyta alu albo pcv albo zostawić otwarte jak jest teraz, świetlówki 2x24W T5, statecznik elektroniczny.
Zestaw używany 3 lata; pokrywa i oświetlenie używana niecały rok
Cena 380zł
Zdjęcia i obszerniejszy opis na allegro:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2989301507

Jakieś roślinki czy korzonki się znajdą pewnie jak coś ...
Czytaj więcej : [WRO] Zestaw 112L, Tetra ex600, pokrywa ALU | Wyświetlone : 988 | Odpowiedzi : 2


[Sprzedam] Pielęgnice Pawiookie

Witam, piszę w sprawie mojego brata, posiadającego 4 szt. Pielęgnic Pawiookich 10-12cm wielkości. Sprzedaje z powodu pęknięcia akwarium. Więcej informacji na PW!
Czytaj więcej : [Sprzedam] Pielęgnice Pawiookie | Wyświetlone : 872 | Odpowiedzi : 0


Dekoracja do akwarium

Można z tego wykonać cokolik (próg), wykonane z ceramiki.
Cena 50zł.
tel. 791229817
Czytaj więcej : Dekoracja do akwarium | Wyświetlone : 827 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Cryptoheros cutteri DOBRANA PARA

Mam do sprzedania parę dorosłych pielęgnic Cryptoheros cutteri. Samiec ma jakieś 8cm, a samica 5cm.
W pełni wybarwione i regularnie podchodzące do tarła, a później wspólnie, zgodnie opiekują się młodymi.
GH ~15; pH ~7,5. Jedzą wszystko: różne mrożonki, pokarmy płatkowe i granulowane.

Odbiór osobisty, okolice Wrocławia, cena do ustalenia, kontakt PW lub mail pawel060@interia.eu

Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=iWaW9F_BoOo
Czytaj więcej : [Wrocław] Cryptoheros cutteri DOBRANA PARA | Wyświetlone : 1083 | Odpowiedzi : 3


[Wrocław]Mochokiella,Microsynodontis,Procatopus,Barwniaki

Mam do sprzedania ryby z Afryki zachodniej. Dla wszystkich tych którzy szukają czegoś nietypowego w swoich zbiornikach. U mnie żyją w "czarnych wodach", z korzeniami, liśćmi, szyszkami, ale też są przystosowane do bardziej luźnych parametrów wody (pH do 7,4; GH ~12; KH 10) i czują się w nich całkiem dobrze.

Mochokiella paynei- 4szt, w tym para z odłowu w rezerwacie Kassawe, Sierra Leone, druga para F1. Już dorosłe, mają w przybliżeniu 6cm.

http://www.youtube.com/watch?v=wSuiljmnAhk

Microsynodontis batesii- ...
Czytaj więcej : [Wrocław]Mochokiella,Microsynodontis,Procatopus,Barwniaki | Wyświetlone : 1318 | Odpowiedzi : 5


[Wrocław ] Korzeń - Ozdoba Firmy Aqua Nova

http://allegro.pl/korzen-ozdoba-aquanov ... 70124.html Wszelkie info na aukcji . Gdyby ktos miał inna propozycję cenową pisać przemyślę :P
Czytaj więcej : [Wrocław ] Korzeń - Ozdoba Firmy Aqua Nova | Wyświetlone : 855 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław/Świdnica]Pokrywa Wromak do 240l bez elektroniki

Witam, mam do sprzedania pokrywę firmy Wromak do akwarium 240l o standardowych wymiarach 120x40 . Pokrywa była kiedyś przeze mnie przerabiana, teraz został sam plastik bez elektroniki. Pokrywa jest trochę brudna bo leżała w piwnicy już jakiś czas, ma wywiercone otwory na uchwyty na swietlowki (takie standardowe jak na allegro sprzedaja), w niektórych miejscach została taśma lustrzana, której nie odkleiłem bo nie odczuwałem takiej potrzeby (skoro jej nie używałem). Wszystkie zaślepki są (do elektroniki i ...
Czytaj więcej : [Wrocław/Świdnica]Pokrywa Wromak do 240l bez elektroniki | Wyświetlone : 916 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław ] Heros sp. Rotkeil F1 Młodzież

Witam do sprzedania młodzież Heros sp. Rotkeil Pochodząca od pary F0 Ryby przyszły na świat w moim akwarium i zostały odchowane obecnie mają około 4-5 cm Pływają w akwarium ogólnym i maja się świetnie Pokarm sztuczny i mrożony przyjmują bardzo chętnie . Woda - karonovit :P Cena za sztukę to 30 zł tel. 609303772 Gdyby ktoś był zainteresowany to mam jeszcze ducha brazylijskiego 35 cm 2 ...
Czytaj więcej : [Wrocław ] Heros sp. Rotkeil F1 Młodzież | Wyświetlone : 775 | Odpowiedzi : 0


[Opole] sprzedam młode pielęgnice niebueskołuskie

Do sprzedania młode pielęgnice niebieskołuskie, wielkość 2-3cm, płeć jeszcze nie do rozpoznania. Cana 5zł/szt. Wyłącznie odbiór osobisty na terenie Opola lub Wrocławia. Kontakt tel.: 505 424 774.
Czytaj więcej : [Opole] sprzedam młode pielęgnice niebueskołuskie | Wyświetlone : 808 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890