.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 27 kwi 2024, o 08:33

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

[Sprzedam]Akwarium 112l

Witam mam na sprzedaż akwarium 112l(80x40x35) o grubości szkła 6mm. Akwarium sprzedaje z powodu zmiany na większe. Akwarium w stanie idealnym bez rys, używane około 3 miesięcy. Jeden mały minus posiada 2 odpryski(Malutkie na górze tylnej ścianki, z przodu ich nie widać)- wylewałem wodę - uderzyłem garnkiem i tak oto powstał. Nie ubywa przez nie na estetyce czy szczelności zbiornika. Jeśli chodzi o cenę, tutaj jestem otwarty na NEGOCJACJE. Akwarium tylko do ODBIORU OSOBISTEGO w ...
Czytaj więcej : [Sprzedam]Akwarium 112l | Wyświetlone : 804 | Odpowiedzi : 0


[Wro/ wysyłka] Kryptokoryna karbowana duża porcja

Kryptokoryna karbowana- dość duża porcja. Osiem dorodnych kłączy. O długościach liści do 130cm. 35zł

Zdjęcia i dokładny opis na allegro:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2840310009

kontakt przez allegro albo PW
Czytaj więcej : [Wro/ wysyłka] Kryptokoryna karbowana duża porcja | Wyświetlone : 1037 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Red cherry + helenki gratis

Sprzedam 10 sztuk red cherry za 10zł. Może okazać się, że jest ich więcej więc mogą być gratisy. Dodatkowo dodam kilka helenek.
Krewetki są już dorosłe.
Czytaj więcej : [Wrocław] Red cherry + helenki gratis | Wyświetlone : 851 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] sprzedam młode pielęgnice niebieskołuskie

Sprzedam młodziutkie pielęgnice niebieskołuskie. Wielkość 1,5cm, ale rosną jak na drożdżach. Ze względu na młody wiek zalecany podchów w osobnym zbiorniku. Jedzą każdy rozdrobniony pokarm płatkowany. Cena 4zł/szt, do sprzedania mam 18szt. Kontakt TYLKO TELEFON: 505 424 774. Dla zainteresowanych zdjęcia prześlę na maila, ale strasznie się maluchy boją aparatu...
Czytaj więcej : [Wrocław] sprzedam młode pielęgnice niebieskołuskie | Wyświetlone : 973 | Odpowiedzi : 1


BMW

Czytaj więcej : BMW | Wyświetlone : 918 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Cryptoheros cutteri (Pielęgnica Cuttera) Rarytas!

Sprzedam 5 szt. Cryptoheros cutteri. Są to wybarwione już osobniki wielkość do 5 cm.
Na moje oko pośród nich są dwie pary.
Sprzedaję, ponieważ dobrała mi się już para, a akwarium jest zbyt małe na taką ilość ryb.

Tutaj są zdjęcia: http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=777&page=11

Tutaj można obejrzeć moje akwarium: http://forum.arowana.pl/index.php?topic=1105.30

http://www.youtube.com/watch?v=gp6StAx1OUk#

Sprzedaję tylko komplet ryb. Odbiór osobisty ze względu na pogodę, WROCŁAW.
Cena na pw lub e-mail pawel060@interia.eu
Czytaj więcej : [Wrocław] Cryptoheros cutteri (Pielęgnica Cuttera) Rarytas! | Wyświetlone : 1707 | Odpowiedzi : 2


[Świdnica] Ramirezki Electric Blue

Jak wyżej.
Rybki młode jeszcze nie w pełni wybarwione.
Powoli zaliczają pierwsze igraszki.

odbiór osobisty - sprawa wiadoma.
chyba, że ktoś ma ochotę na konkretną gromadę, zostało koło 30 szt
U mnie wygląda to tak:
Obrazek
Przy odpowiednim oświetleniu powinny wyglądać tak:
Obrazek
cena od 5 do 10 zł za szt lub zamienię na korzenie.
pozdro
Czytaj więcej : [Świdnica] Ramirezki Electric Blue | Wyświetlone : 1076 | Odpowiedzi : 1


[Dzierżoniów] Zestaw 450 l

Witam,
posiadam na sprzedaż nowy zestaw o pojemności 450 litrów.

W skład zestawu wchodzi:
* akwarium o wymiarach 150*50*60(h)
* szafka w kolorze buk
* pokrywa aluminiowa 2*36W T8 w kolorze buk
* mata pod zbiornik

Gwarancja!!

Obrazek
Obrazek

Odbiór osobisty, bądź możliwy transport.
Tel. 505 016 318

Cena 1500zł
Czytaj więcej : [Dzierżoniów] Zestaw 450 l | Wyświetlone : 926 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Pokarmy dla ryb i krewetek (atrakcyjne ceny)

Mam do sprzedania nieco pokarmów. Wszystkie mają długi termin ważności oraz są prawidłowo przechowywane. Chcę odsprzedać nadmiar lub pokarmy które są mi nie potrzebne. Odbiór wyłącznie osobisty, we Wrocławiu.

Tropical Discus Gran D-50 Plus -pokarm w granulacie dedykowany dla dyskowców i innych wymagających ryb.
16zł/250ml 138g -oryginalnie zapakowana puszka (foliowana), nowoczesna nakrętka z dozownikiem.

Tropical Cichlid Color- pokarm płatkowy dedykowany dla wszystkich pielęgnic.
7zł/90g -jest to pokarm w szczelnie zamykanym foliowym woreczku, niedawno kupowany przeze ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Pokarmy dla ryb i krewetek (atrakcyjne ceny) | Wyświetlone : 853 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław/Świebodzice/ZG/trasa] ryby, krewetki

Witam,

Mam do sprzedania ryby, krewetki, slimaki i rosliny akwariowe. Duzy wybór gatunków, uczciwa cena.
Do sprzedania gatunki z odowli własnej jak i z importu.

kontakt mail/gg: misiekkow@wp.pl/629340
Czytaj więcej : [Wrocław/Świebodzice/ZG/trasa] ryby, krewetki | Wyświetlone : 1671 | Odpowiedzi : 12


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890