.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 19 kwi 2024, o 10:59

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

[Szczepanów] Sprzedam ryby.

Witam w związku z kolejnym nowym pomysłem na zasiedlenie mojej 3-setki sprzedam:
-Cichlasoma Urophthalmus para samiec ok. 20-25cm. samica mniejsza ok. 16-18cm. (Są to dość rzadko spotykane ryby na Naszym rynku)

-Astronotus ocellatus ( Pielegnica Pawiooka) 2 szt. chyba para obie po ok. 25-30cm

-Vieja synspila (Pielegnica Wielobarwna) 1szt. ok 10cm.

-Sumiki Agamix 3szt. od 6 do 10cm płeć nieznana

-Sumiki Platydoras 2szt. od10 do 15cm.


Szczegóły w aukcji: http://allegro.pl/pielgnice-urophthalmu ...
Czytaj więcej : [Szczepanów] Sprzedam ryby. | Wyświetlone : 960 | Odpowiedzi : 1


[Wrocław] Sprzedam akwarium 42,5 L

Sprzedam akwarium 42,5 L o wymiarach 66x23x28cm wykonane ze szkła gr. 6mm
Zbiornik użytkowany 5 m-cy stan bardzo doby. Do akwarium dodaje gratis:
- piankę pod akwarium
- pokrywę wykonaną z drewna egzotycznego

Zdjęcia zbiornika dostęone na forum

Za dodatkową opłatą oświetlenie 13W
Cena akwarium 45 zł
Cena zbiornika z oświetleniem 105 zł

Kontakt
GG 439688
Email lancer@op.pl
GSM 663-665-360
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam akwarium 42,5 L | Wyświetlone : 1200 | Odpowiedzi : 7


[Wrocław] Akwarium 576 l + szafka i jakieś graty

Witam,

Sprzedam akwarium 576 l 160x60x60 (szyba 12 mm, wzmocnienia podłużne i jedno poprzeczne, klejone przez Aquaboro)z normalnymi śladami użytkowania, wiadomo, że po 4 latach trochę rys się nazbierało. Ale nie przeszkadza to w ogólnym widoku akwarium, można je obrócić, tylna szyba w znacznie lepszym stanie. Do tego bardzo solidna szafka DIY w kolorze Wenge. Lekko niedopracowana (szuflady) ale sama konstrukcja wytrzyma ze 3 razy większy zbiornik :) ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Akwarium 576 l + szafka i jakieś graty | Wyświetlone : 1272 | Odpowiedzi : 4


[Olszyna k.Lubania]Sprzedam nadwyżkę roślin

Witam.mam do sprzedania nadwyżkę roślin z mojego małego zbiorniczka.posiadam staugogyne repens,hydrocotyle japan,rotalę(czerwona odmiana),heterantherę,pogostemon erektus.oprócz tego sprzedam używany test CO2 lbl-sprawny,easy life ferro 250 ml(brakuje 10ml),easy life k(brakuje 10ml).nie wysyłam pocztą,można się ze mną skontaktować przez forum i przekonać o wszystkim w realu.przy okazji może poznam jakiś akwarystów bo na tym terenie to ginące hobby pozdrawiam
Czytaj więcej : [Olszyna k.Lubania]Sprzedam nadwyżkę roślin | Wyświetlone : 672 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] zbrojniki i ampularie

Sprzedam dwa samce zbrojnika "niebieskiego", 4zł/sztuka lub 7zł za oba oraz oddam/dorzucę w gratisie małe ampularie.
Czytaj więcej : [Wrocław] zbrojniki i ampularie | Wyświetlone : 1110 | Odpowiedzi : 4


[Wrocław] Sprzedam/oddam barwniaki czerwonobrzuche :)

Witam
Jak w temacie :)
Mam do oddania/sprzedania za symboliczną złotówkę sporą ilość młodych barwniaków czerwonobrzuchych, odbiór w okolicach Złotnik ( Fabryczna ).
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam/oddam barwniaki czerwonobrzuche :) | Wyświetlone : 1025 | Odpowiedzi : 6


sumy rekinie

Jak w temacie ,dwa sumy rekinie wielkości 20cm
cena 40 zł za 2szt
697-913-417
Czytaj więcej : sumy rekinie | Wyświetlone : 700 | Odpowiedzi : 0


[Lublin/Wrocław] wężogłowy z Assam

Ogłoszenie kolegi, zdjęcie ryb w dziale giełda na www.akwaswiat.net: Sprzedam 3 sztuki wężogłowów z Assam, wielkość 10-12cm, cena 120 zł/3szt. do negocjacji
Odbiór w Lublinie lub możliwość przesyłki PKP + 35zł przesyłka.



Szczegóły na PW

Możliwość dowiezienia do Wrocławia w tą sobotę


--------------------------------------------------------------------------------
Czytaj więcej : [Lublin/Wrocław] wężogłowy z Assam | Wyświetlone : 889 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Cryptocoryne i mega ilości Microsorium Pteropus

Przycinki nie robiłem z pół roku no i się rozpleniło Microsorium, więc do sprzedania trzy zestawy, dwa wielkie i jeden mniejszy:
http://allegro.pl/mikrozorium-microsorium-pteropus-srenia-porcja-i2618969599.html

http://allegro.pl/mikrozorium-microsorium-pteropus-mega-porcja1-i2618969634.html

http://allegro.pl/mikrozorium-microsorium-pteropus-mega-porcja2-i2618969678.html

Przy okazji wyrwałem trochę Cryptocoryne wendtii brown:
http://allegro.pl/kryptokoryna-cryptocoryne-wendtii-brown-i2618969553.html


Ceny i zdjęcia na allegro, kontakt przez allegro albo PW
Czytaj więcej : [Wrocław] Cryptocoryne i mega ilości Microsorium Pteropus | Wyświetlone : 1063 | Odpowiedzi : 1


Zestaw 375l

Sprzedam
Zestaw akwariowy 375 litrów.

- Zbiornik 150 x 50 x 50
- Szafka akwariowa Diversa Comfort 150 prosta 150x50x67 kolor Olcha
- Pokrywa akwariowa aluminiowa prosta Diversa 150x50 cm 2x54W T5 kolor Olcha
- Świetlówki:
1 x Aquamedic aqualine T5 Reff white 10K
1 x Arcadia Plant Pro FPP54
Całość używana przez 5 miesięcy, w idealnym stanie.

Cena 1000zł. (poważnie zainteresowanym rozłożę spłatę na 2 raty)
Czytaj więcej : Zestaw 375l | Wyświetlone : 986 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron