.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 26 kwi 2024, o 14:08

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

sprzedam pikery- woblery-przywieszki+ kotwice i krętliki Wro

Witam mam do zaoferowania zestaw do połowu ryb słonowodnych (dorsz ,łosoś)
Pikery są od 110 g do 220g jest ich 19szt
przywieszki są trzy hakowe jest ich 10szt
dodatkowo przy każdym pikerzesą przypięte po 2 kotwice
krętliki

Cena jest do negocjacji--czekam na sensowne propozycje

kontakt 697-913-417
Czytaj więcej : sprzedam pikery- woblery-przywieszki+ kotwice i krętliki Wro | Wyświetlone : 820 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Sprzedam 2x21W T5 ze świetlówkami 865

Witam! Mam na sprzedaż 2 moduły philipsa 2x21W T5 90 cm. Zajmują bardzo mało miejsca, w pełni sprawne. Dla chętnych mogę dać real foto. Świetlówki były wymieniane jakieś 4 miesiące temu, tak więc długo jeszcze pożyją. Generalnie moduły wyglądają tak: Obrazek Więcej informacji na gg: 3882848 lub przez PW. Odbiór osobisty Wrocław.
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam 2x21W T5 ze świetlówkami 865 | Wyświetlone : 1197 | Odpowiedzi : 8


[Szczepanów/odbiór osobisty] Sprzedam dyskowce 14-17cm.

Witam, jak w temacie do sprzedania mam dyskowce ze znanej hodowli braci Stendker. Zostały one sprowadzone dzięki firmie anseo z Poznania w maju 2010r. jako 7-8cm. rybki
Sprzedaje cały komplet i nie rozdzielam osobno rybek, więc nie pytać o cenę poszczególnych ryb.
Jest możliwość dowozu ryb moim transportem do 100km. przy zwrocie kosztów paliwa.
Oferowane ryby to:
Alenquer 4szt. wielkość od ok.14cm. do ok. 17cm.
Blue Cobalt 1 szt. wielkość około 16-17cm.
Pigeon Blood Red ...
Czytaj więcej : [Szczepanów/odbiór osobisty] Sprzedam dyskowce 14-17cm. | Wyświetlone : 1226 | Odpowiedzi : 2


[Jelenia Góra] Żwir lub piasek bazaltowy

Sprzedam żwir lub piasek bazaltowy płukany. Wysyłka kurierem lub odbiór osobisty. 1zł za 1kg plus koszt wysyłki (około 20zł do wagi 30kg). Pytania na priv.
Czytaj więcej : [Jelenia Góra] Żwir lub piasek bazaltowy | Wyświetlone : 1039 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław - okolice] Sprzedam akwarium 300l pełne wyposażenie

Akwarium.
Wymiary 120x50x50 - 300litrów
Pokrywa 120x50, 2x świetlówka Osram Flora 30W + 2x świetlówka standardowa 30W (w pokrywie wywiercone są małe otwory z poprzedniego dodatniego oświetlenia)
Filtr zewnętrzny HW-302 1000L/h wkłady: gąbka i keramzyt (cała paczka gratis) Wszystkie jego końcówki w zestawie.
Grzałka 100W Elitle
Piasek kwarcowy około 20kg.
Dwa bardzo duże korzenie
Bardzo duża ilość nurzańców, długość około 120cm. oraz "Duże Zwartki"długość około 100cm.
Odmulacz firmy Tetra Tec GC 50
Testy akwarystyczne Zoolek ...
Czytaj więcej : [Wrocław - okolice] Sprzedam akwarium 300l pełne wyposażenie | Wyświetlone : 1955 | Odpowiedzi : 2


[ Złotoryja ] Paletki

Witam

Mam do sprzedania 3 paletki:
1x CHECKERBOARD TURKUS
2x PIGEON BLOOD
3x Trudno określić

Wszystkie ryby mają ponad 10cm długości, pobierają chetnie pokarm zarówno granulowany jak i serca wołowe, trzymane w wodzie 6,8pH są zdrowe i pięknie wybarwione - ryby sprzedaję ponieważ chciałbym wymienić całkowicie obsadę akwarium.
Zainteresowanym osobą mogę przesłać zdjęcia tych okazów :)

Co do ceny to napewno się dogadamy - przewidziane są gratisy. ...
Czytaj więcej : [ Złotoryja ] Paletki | Wyświetlone : 901 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław]kryptokoryny zielone i brązowe, lotosy duża ilość

Witam! Sprzedam duże ilości kryptokoryny zielona i brązowa, do tego jakieś 5 lotosów ( 1 czerwony reszta zielone po kilka dużych liści) Wszystko widoczne na zdjęciu. http://img593.imageshack.us/img593/3294/dscf3024p.jpg Cena do uzgodnienia. Najchętniej sprzedam jako zestaw. Możliwa wysyłka. Informacje na PW lub gg: 3882848 Pozdrawiam, minuu
Czytaj więcej : [Wrocław]kryptokoryny zielone i brązowe, lotosy duża ilość | Wyświetlone : 997 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław, wysyłka] Kryptokoryna

Dwa kłącza kryptokoryny zielonej. W sumie 8 liści (4 duże około 70-80cm, 2 średnie ~50cm i dwa dopiero rozwijające się). 20zł
Zdjęcia i koszty wysyłki na allegro:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2047225394

kontakt PW lub przez allegro.
Czytaj więcej : [Wrocław, wysyłka] Kryptokoryna | Wyświetlone : 923 | Odpowiedzi : 1


[Sprzedam] [ okolice wrocławia] MODUŁ OŚWIETLENIOWY 11W

Sprzedam MODUŁ OŚWIETLENIOWY DECO LIGHT- 11W używany rok czasu. cena 30 zł + przesyłka ewentualnie lampa w pełni sprawna.
Czytaj więcej : [Sprzedam] [ okolice wrocławia] MODUŁ OŚWIETLENIOWY 11W | Wyświetlone : 802 | Odpowiedzi : 1


[WROCŁAW] Filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1500

Witam, mam do sprzedania nowy filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1500 (250350 l) o wydajności do 1500 l/h. Dostałem go w prezencie, więc nie mam dowodu zakupu, a gwarancja jest niepodbita.

Moc - 22 W
Max. przepustowość - 1500 l/h
Pojemność akwarium - 250 - 350 litrów
Zasilanie - 230 V
Wymiary - 11 cm X 9 cm X 32 cm
- regulacja napowietrzania
- ceramiczna oś wirnika
- regulacja wydajności
- pojemnik z wkładem biologicznym ...
Czytaj więcej : [WROCŁAW] Filtr wewnętrzny Aquael Turbo 1500 | Wyświetlone : 1123 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron