.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 16:31

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

Sprzedam akwa 60L profil razem z wyposażeniem

Jak w temacie sprzedam akwa z wyposażeniem: filtr mechaniczny, grzałka, termometr, pokrywa, plus dodatkowe fanty typu napowietrzacz, druga grzałka, odkurzacz do dna, jakaś gleba pod roślinki. Na obecną chwilę akwa zamieszkują: około 20 neonek innesa, jakiś zbrojnik, 4 x ampularie fioletowe, 4 x helmet, 2 x helenki, sporo krewetek red cherry i sakury. Piękny duży anubias, spore mikrozium na ładnym korzeniu i inne. Akwa zamieszkują jeszcze małe ślimaczki ale nie pamiętam nazwy- są jako pokarm ...
Czytaj więcej : Sprzedam akwa 60L profil razem z wyposażeniem | Wyświetlone : 3725 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Sprzedam żabienica amazonska

Witam,
Chciałbym sprzedać żabienicę amazońską, bo niestety wychodzi już z akwarium 240L :)
Wyglądała niepozornie, ale po wyjęciu okazało się, że liście mające na oko 40cm mają tak naprawdę 40-60cm
Wydaje mi się, że będzie pasować do baniaka powyżej 300L
Nie mam pojęcia ile taki okaz może kosztować :/ (byłbym zadowolony z 80zł proszę nie denerwować się tylko ewentualnie zaproponować swoją kwotę)
Na terenie Wrocławia mogę gdzieś ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam żabienica amazonska | Wyświetlone : 3297 | Odpowiedzi : 1


NASIONA Do Akwarium, Teraz TANIEJ, nowy import - 30%

Nasiona na moich aukcjach są zawsze z najnowszej partii. Nie stare jak u innych sprzedawców, które mogą być tańsze lecz nie wykiełkują. Partia 2020
Jakie są zalety hodowania roślin z nasion?

https://allegro.pl/uzytkownik/DarkAmbie ... i-1-1-0306

Są TAŃSZE, paczka nasion wystarczy na akwarium 112L, podczas gdy te same rośliny z sadzonek będą kosztowały 120zł
Wyhodowana roślina jest sterylnie czysta, bez chorób.
Nie zawiera ślimaków.
Możemy już od młodości ją ...
Czytaj więcej : NASIONA Do Akwarium, Teraz TANIEJ, nowy import - 30% | Wyświetlone : 4035 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Harem Prętnika karłowatego + Brzanki Titteya

Witam,
Sprzedam za drobne harem Prętnika Karłowatego (samiec + 2 samice), 4x Brzanka Titeya.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Czytaj więcej : [Wrocław] Harem Prętnika karłowatego + Brzanki Titteya | Wyświetlone : 3481 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam regał na krewetkaria - olcha

Obrazek
Sprzedam regał na akwaria o wymiarach zewnętrznych wys 200cm szer.109,5cm gł. 53,5cm. Kolor to chyba olcha.
5 półek - wymiary półki 100x50cm . Oczywiście bez akwariów.
4 półki mają specjalne spawane wzmocnienia z kształtowników.
Ja na każdej półce trzymałem 3 akwaria 35l czyli 105l na jednej półce.
Tylko najwyższa półka nie ma wzmocnienia ponieważ nigdy nie planowałem trzymać tam akwariów.
Z regałem jest oświetlenie DIY ledowe 3szt 34W - 34ledy na jednej belce.
W ...
Czytaj więcej : Sprzedam regał na krewetkaria - olcha | Wyświetlone : 3712 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam młode pyszczaki red-red

Sprzedam młode pyszczaki red-red ,13 sztuk za 20 pln. Mają po 2-3 cm.Jest to nadwyżka z mojego akwarium.
Czytaj więcej : Sprzedam młode pyszczaki red-red | Wyświetlone : 3730 | Odpowiedzi : 0


[Wro]Akwarium OptiWhite: 115x38x60cm +szafka +akcesoria

Z powodu likwidacji do sprzedania mam kompletny zestaw akwarium wraz szafką i akcesoriami

Akwarium OptiWhite: 115x38x60cm ,grubość szkła 10mm
Szafka zrobiona na wymiar - jak na zdjęciu (drewno-sosna)
Akcesoria:
- Lampa wisząca 4x39W T5
- Grzałka Eheim 200W
- Filtr Kubełkowy Eheim Professional3
- drugi obieg filtracyjny: pompa Grundfos + 3 filtry narurowe
- Napowietrzacz Eheim 200
- Wloty rurki modułowe Eheim (2komplety)
- zegary automatyczne 2szt.

W powodów oczywistych, tylko odbiór osobisty.
Czytaj więcej : [Wro]Akwarium OptiWhite: 115x38x60cm +szafka +akcesoria | Wyświetlone : 3830 | Odpowiedzi : 0


[Kraków} trofeusy

Dzień dobry,

takie stadka nam zostały i z wielką chęcią je sprzedamy w dobre ręce :-)

Tropheus moorii Muzi WF - 3+9 - dorosła rozmnażająca się grupa - cena 1180 pln za całość

Tropheus sp. Tropheus sp. maculatus Moba (Murago Congo) WF - 5+6 - cena 1150 pln całość

Zapraszamy, ryby w znakomitej kondycji, rozmnażające się.

Kontakt: biurokrakow@tropheus.com.pl

Robert
Czytaj więcej : [Kraków} trofeusy | Wyświetlone : 3768 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Sprzedam regał/akwaria

IMG_20191101_183728_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20191101_182751_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20191101_182744_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20191101_182703_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20191101_182656_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20191101_182648_Easy-Resize.com.jpg


Witam, sprzedam regał z akwariami, jest możliwość również sprzedaży pojedynczych akwarii, a nawet poszczególnych roślin czy krewetek. 4 akwaria 35x3535, 1 akwarium 50x30x30, 1 akwarium 50x30x25. W każdym filtr u-jet 3 z głowicą pat mini. 5 akwarii zasypanych podłożem aktywnym benibachi, jedno posiada podłoże neutralne. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam regał/akwaria | Wyświetlone : 3909 | Odpowiedzi : 2


Belka LED 150cm

Witam, mam na sprzedaż używaną belkę LED na power ledach 24*1w (dwie czerwone na środkach reszta białe). Belka jest wykonana na profilu aluminiowym szer 4cm i długość 150cm. Sprzedaję ponieważ chcę zmienić oświetlenie na punktowe z naświetlaczy. Na olx za 150 a dla forumowiczów oddam za 100zl. Mogę wysłać ale koszty po stronie kupującego. Jak świeci belka można zobaczyć w moich wątkach np. z dyskowcami.
Czytaj więcej : Belka LED 150cm | Wyświetlone : 4222 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890