.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 22:22

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

[Nieaktualne] skały Grey Mountain 24,5 KG

Witam
mam do sprzedania 24,5KG skały akwarystycznej Grey Mountain.
Skały pochodzą z likwidowango przeze mnie akwarium.
Oddam wszystko za 150 PLN.
Czytaj więcej : [Nieaktualne] skały Grey Mountain 24,5 KG | Wyświetlone : 4607 | Odpowiedzi : 1


[Nieaktualne] 2 Butle 1,5 KG CO2 z reduktorem

Sprzedam 2 butle CO2 1,5kg do akwarium z jednym reduktorem i jednym zaworkiem precyzyjnym.
Jedna do szafki, druga na podmianę. Cena na obydwie 250PLN
Czytaj więcej : [Nieaktualne] 2 Butle 1,5 KG CO2 z reduktorem | Wyświetlone : 5617 | Odpowiedzi : 0


[DO USUNIĘCIA] Funkcjonujące, kompletnie wyposażone akwarium

Z powodu przeprowadzki sprzedam funkcjonujące i kompletnie wyposażone akwarium 60L. Obsada: 5-6 kirysków i kilka innych rybek , podłoże bazaltowe, sporo mchów, anubiasy i paproć wodna. Filtr zewnętrzny kubełkowy Aquael Unimax. Pokarm - mix płatków i tabletki.

Obecnie baniaczek nieco zaniedbany z powodu braku czasu ale ma potencjał ;)

Odbiór w Obornikach Śl. w najbliższy piątek lub sobotę.
Cena 100zł
Czytaj więcej : [DO USUNIĘCIA] Funkcjonujące, kompletnie wyposażone akwarium | Wyświetlone : 4801 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Rotala rotundifolia dużo sadzonek

Witam,
Do sprzedania mam dużo sadzonek Rotala rotundifolia. Rozmiar od 3cm do 7cm.

Cena 6zł za całość widoczną na zdjęciu.

Możliwość odbioru na Krzykach albo gdzieś w centrum Wrocławia. Mogę też wysłać paczkomatem.

Obrazek
Czytaj więcej : [Wrocław] Rotala rotundifolia dużo sadzonek | Wyświetlone : 4027 | Odpowiedzi : 0


[Wysyłka] Rośliny z biotopów bagiennych i strefy subtropikal

Zapraszamy do obejrzenia, zdjęć przedstawiających rośliny z nasion od Lavenia.
Tylko nasze nasiona mają zagwarantowane kiełkowanie w 99%. Nie zwlekaj i zacznij pasjonować się akwarystyką roślinną, jak robimy to my :)

A tutaj małe info od wydawcy magazynu o akwarystyce roślinnej opisującej nasze nasiona.

Rośliny akwariowe – ogólna nazwa grupy roślin, które mogą być hodowane w akwariach, terrariach i paludariach. Rośliny te pochodzą z mokrych biotopów (najczęściej ...
Czytaj więcej : [Wysyłka] Rośliny z biotopów bagiennych i strefy subtropikal | Wyświetlone : 3886 | Odpowiedzi : 3


[WROCŁAW] Zestaw akwarium 200x60,pokrywa alu,oświetlenie led

Witam Wszystkich,
niestety muszę na jakiś czas pożegnać się z akwarystyką i w związku z tym sprzedaję swoje największe akwarium 720l.
Cena za zestaw 2000 zł.

Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 501 257 126 lub priv


Aukcja i opis:

https://www.olx.pl/oferta/akwarium-200x ... e15ac22fb7


Dla zainteresowanych tym zestawem mam również cały osprzęt do tego akwarium, które mogę również sprzedać.
Czytaj więcej : [WROCŁAW] Zestaw akwarium 200x60,pokrywa alu,oświetlenie led | Wyświetlone : 5530 | Odpowiedzi : 4


[Wroclaw] Sadzonki roznych roslin

Witam
Za drobne oddam te niskie rosliny o drobnych listkach widoczne na zdjeciu do tego sadzonki sp. japan i dwie sadzonki bakopy.

Możliwość odbioru na Krzykach albo gdzieś w centrum Wrocławia.

https://1drv.ms/u/s!Aj7OcSAKjBbmjjilOsKf6XH1Bl10

https://1drv.ms/u/s!Aj7OcSAKjBbmjjc_Sa5u4zsJj7NO
Czytaj więcej : [Wroclaw] Sadzonki roznych roslin | Wyświetlone : 3930 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam Aquael Leddy Slim 36w, Aquael Leddy Tube 18w Plant

. Sprzedam owe oświetlenia. uzywane przez tydzien w akwarium. stan idealny. za Slim'a chcę 150 a za Tube 70. To jak za darmo patrząc, że w sklepie kosztuje 280 jak nie więcej Slim. Odbiór Biskupin.

-- 16 sie 2019, o 13:16 --

Żabaaa napisał(a):. Sprzedam owe oświetlenia. uzywane przez tydzien w akwarium. stan idealny. za Slim'a chcę 150 a za Tube 70. To jak za darmo patrząc, że w sklepie kosztuje 280 jak nie ...
Czytaj więcej : Sprzedam Aquael Leddy Slim 36w, Aquael Leddy Tube 18w Plant | Wyświetlone : 3923 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam/Zamienię świetlówki t8 36 i 38w

Sprzedam świetlówki 36 i 38w 120 i 105 cm, t8. 7500 i 10000k. Nowe nieużywane. Cena jaka chce to 20pln za jedna. Moge się wymienić za rośliny z przycinki/gupiki/krewetki rc. Foto: https://imgur.com/gallery/LL61Qz8
Odbiór biskupin
Czytaj więcej : Sprzedam/Zamienię świetlówki t8 36 i 38w | Wyświetlone : 3449 | Odpowiedzi : 0


[Wodzisław Śląski] Zbrojniki

Mam na sprzedaż 3 zbrojniki WF
L330 23cm 200zł
L190 17cm 120zł
L018 10cm 60zł
Czytaj więcej : [Wodzisław Śląski] Zbrojniki | Wyświetlone : 3454 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890