.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 27 kwi 2024, o 11:19

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

[Wrocław] Sprzedam krewetki caridina - tanio

Likwiduję hodowlę i pozbywam się ostatnich krewetek.

Edit
Nieaktualne - usunąłbym post ale chyba się nie da.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam krewetki caridina - tanio | Wyświetlone : 2456 | Odpowiedzi : 0


Szafka pod akwarium

Witam do sprzedania wykonana na zamówienie mega solidna szafka pod akwarium.Wymiary szer. 90 cm., wys. 70 cm. Głębokość 45 cm. Górny i dolny blat oraz boki grubość 36 mm, tylna ścianka, drzwi I środkowy słupek po 18 mm. Kolor laminatu to czarny mat. Szafka do zmontowania nawiercone otwory pod kołki montażowe oraz zawiasy.W zestawie komplet zawiasów oraz wkręty I kołki.
Odbiór w Jelczu-Laskowicach.
Cena 200 zł.
Czytaj więcej : Szafka pod akwarium | Wyświetlone : 3523 | Odpowiedzi : 0


WROCŁAW, Buszowiec Ostropyski 2 szt.

Sprzedam 2 Buszowce ostropyskie, zdrowe w rozmiarze ponad 10 cm. Cena za 2 szt. 40 zł
Czytaj więcej : WROCŁAW, Buszowiec Ostropyski 2 szt. | Wyświetlone : 2269 | Odpowiedzi : 0


CZERWONA Roślina wodna

Obrazek
Obrazek
Obrazek


"Red Leaf" (Vultus Inusitato) - To niesamowicie czerwona ozdobna roślina akwariowa. Jest to gatunek Premium, czyli roślina o małych wymaganiach i pięknym bogatym wyglądzie. Nasiona z których kiełkuje gotowa sadzonka, zostały przygotowane, aby uzyskać 99,9% zdolności kiełkowania.
Roślina klasy czerwonej 'Rotali', 'Cabomby' znajdzie zastosowanie w akwariach akwarystów, którzy nie boją się jej ognistej soczystej czerwieni. Barwa ta z pewnością odmieni każde akwarium, w podwodny ogród nie z tego świata.
Temperatura uprawy w ...
Czytaj więcej : CZERWONA Roślina wodna | Wyświetlone : 2957 | Odpowiedzi : 8


Eheim 2026 sprzedam/zamienię.

Jak w temacie .
Mam na sprzedaż filtr eheim 2026 o wydajności 620l/h, komplet rurek -wlewka i wylewka( deszczownica).
Nowa uszczelka głowicy, i pompki zalewającej. Nowe zawory start stop. Jeśli chodzi o wkłady to jest włóknina i kosz ceramiki.
Filtr gotowy praktycznie do użycia.
Cena jaka mnie interesuje to 220zł.
Ewentualnie zamienię za lampę chihiros A601 plus.
Czytaj więcej : Eheim 2026 sprzedam/zamienię. | Wyświetlone : 2177 | Odpowiedzi : 0


[WROCŁAW] ODMULACZ NA BATERIE

Witam,
Do sprzedania mam odmulacz na baterie. Kompletny razem ze wszystkimi końcówkami. Rozpakowany w celu sprawdzenia zawartości.

Cena 10zł + ewentualna wysyłka.

Odbiór osobisty we Wrocławiu lub wysyłka od 9zł paczkomatem poprzez allegro.

Zdjęcie poglądowe sprzętu:

Obrazek
Czytaj więcej : [WROCŁAW] ODMULACZ NA BATERIE | Wyświetlone : 1860 | Odpowiedzi : 0


[WROCŁAW] EHEIM PICKUP 160 2010 FILTR WEWNĘTRZNY 60-160 l.

Witam,
Do sprzedania mam filtr EHEIM PICKUP 160 2010 FILTR WEWNĘTRZNY 60-160 l.
Filtr prawie nowy, używany przez miesiąc. Kompletny, gąbka lekko przycięta. Zakupiony we Wrocławiu. Paragon i gwarancja.

Cena 55zł + ewentualna wysyłka.

Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka od 9zł paczkomatem poprzez allegro.

Zdjęcia przedmiotu:

Obrazek

Obrazek
Czytaj więcej : [WROCŁAW] EHEIM PICKUP 160 2010 FILTR WEWNĘTRZNY 60-160 l. | Wyświetlone : 2073 | Odpowiedzi : 0


[Sprzedam] Akwarium ~800L Żórawina

Hej,
nadszedł czas życia dorosłego, przeprowadzka, zakładanie rodziny, co się wiąże z brakiem miejsca na takie akwarium w nowym miejscu zamieszkania. Założyłem 200L.
Ale do rzeczy.
Do sprzedaży mam akwarium wymiary około 200x63x63.
Szkło 12mm, w stanie 4-. Akwarium z kominem w prawym rogu w komplecie z grzebieniem. Ponieważ ja sumpa nie chciałem, używałem komina jako dodatkowe spoore miejsce na wkłady filtracyjne, Na dnie komina jest rurka zasysająca, która pod szafką jest zakończona 2 króćcami ...
Czytaj więcej : [Sprzedam] Akwarium ~800L Żórawina | Wyświetlone : 2029 | Odpowiedzi : 2


Sprzedam korzeń

Witam, do sprzedania duży korzeń na zdjęciach widać jak prezentował się w metrowym akwarium a potem prawie dwu. Cena 50zl. lub wymiana na inne badyle lub rośliny pistie, wąkrotke albo paproć wodną (nie znam nazwy :D )
Czytaj więcej : Sprzedam korzeń | Wyświetlone : 1939 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam rośliny

Witam sprzedam rośliny pięć sadzonek Bucephalandry , dwa duże krzaki Bolbitisa Heudelotii mini jeden na skale drugi to imitacja drzewka , Microsorium Widelov trzy duże krzaki dwa to imitacja drzewek jeden posadzony na skale, sześc Anubiasów. Wysokośc imitacji drzewek to ok. 30 cm drugie ok 20 cm.Cena za całość 120 zł. Odbiór w Jelczu
Czytaj więcej : Sprzedam rośliny | Wyświetlone : 1797 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890