.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 27 kwi 2024, o 13:39

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

[Wrocław] Intermag Hydropon MIKRO Plus

Mam do oddania prawie całą butelkę Mikro z intermagu.

Kupione i otwarte, chyba około 2 lata temu. Stało w ciemnym miejscu w końcu temp pokojowej.

Mogę dać za darmo w sumie.
Czytaj więcej : [Wrocław] Intermag Hydropon MIKRO Plus | Wyświetlone : 1794 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Sprzedam regał z krewetkariami

IMG_20190214_185037.jpg
Witam koleżanki i koledzy, ze względu na powiększenie rodzinki ;) muszę pozbyć się swojego regału. Na regale stoją szkiełka: 35x35x35-4 sztuki; 50x30x30-1 sztuka; 50x30x25-1sztuka. Każde akwarium na oklejone 2 ścianki czarną folią (wygląda super). Wymiary regału: 78x50x195cm, zbudowany z łat drewnianych 3x5cm z dodatkowymi poprzecznymi wzmocnieniami, na których zamocowane jest oświetlenie gu10. Całe oświetlenie ładnie poprowadzone nie wiszą żadne kable wszystko łączone ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam regał z krewetkariami | Wyświetlone : 1944 | Odpowiedzi : 1


Dyskowce

Sprzedam dyskowce 5 szt. mieszańców w tym dobrana para składająca regularnie ikrę i 2 szt Red rose.Ryny u mnie od małego, nie miałem z nimi większych problemów, jedzą mixy, żywe i różnego rodzaju suche pokarmy. Odbiór osobisty lub ewentualny dowóz do 50km od Wałbrzycha. Zainteresowanych zapraszam na priv. Zdjęcia ryb można zobaczyć w moim temacie paletki-mateuszow-t6438.html
Czytaj więcej : Dyskowce | Wyświetlone : 1649 | Odpowiedzi : 2


Korzenie lub zamienie za jakieś roślinki albo krewetki

Witam,
Sprzedam (wieczorem podeślę fotki) 2 sztuki korzeni
Uprzedzam nie widziały wody i będą długo tonac
Cena co łaska a najlepiej jakieś roślinki albo krewetki, slimakiem też nie pogardę (Prócz zatoczek)
Czytaj więcej : Korzenie lub zamienie za jakieś roślinki albo krewetki | Wyświetlone : 1549 | Odpowiedzi : 0


[Cała Polska] NASiONA Roślin

Glossostigma Vty. Grand

https://allegro.pl/uzytkownik/DarkAmbie ... i-1-0-0107

Obrazek


Jest delikatną rośliną o wysokości 2-3 cm z drobnymi owalnymi listkami, koloru żywo-zielonego z wierzchu i biało-zielonego od spodu. Rozrasta się za pomocą kłącza zagłębionego w podłożu z którego wyrastają listki na krótszych lub dłuższych ogonkach. Listki wyrastają po dwa, w węzłach liściowych wyrastają również drobne, cienkie, białe korzonki. Roślina pełzająca, często rozgałęziające się pędy, zakorzenia się we wszystkich ...
Czytaj więcej : [Cała Polska] NASiONA Roślin | Wyświetlone : 1537 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Sonda Hydromet ph ERH-AQ1

Witam serdecznie :). Do sprzedania mam używaną sondę Hydromet ph ERH-AQ1. Cena 100zł :)
Czytaj więcej : [Wrocław] Sonda Hydromet ph ERH-AQ1 | Wyświetlone : 1587 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam zestaw do Holendra hi-tech 240L

Witam
Zmuszony jestem sprzedać swój zestaw akwariowy dedykowany dla wielbicieli roślinności wodnej (zastąpi je łóżeczko dziecięce 8) ).
W skład zestawu wchodzi:
- Akwarium 120x40x50 240L firmy WROMAK ze szkła float

- Zrobiony na zamówienie stelaż z profili stalowych z przykręconymi płytami meblowymi (Jeżeli potrzebny inny kolor to wystarczy płytę odkręcić, kupić pociętą w leroy w innym kolorze i przykręcić bez wylewania wody w akwarium). Szafka posiada ...
Czytaj więcej : Sprzedam zestaw do Holendra hi-tech 240L | Wyświetlone : 1697 | Odpowiedzi : 0


Sprzedam pielegnice

Sprzedam cała obsadę, mieszańce vieja synspilum i inne gatunki z Meksyku, akwarium znajduje się w Grodkowie(opolskie), cena ustalana indywidualnie z klientem
Czytaj więcej : Sprzedam pielegnice | Wyświetlone : 1461 | Odpowiedzi : 0


[polska] Koniczynka wodna Marsilea quadrifolia L. – Marsylia

Marsilea quadrifolia L. – Marsylia czterolistna

Obrazek

https://allegro.pl/uzytkownik/DarkAmbient?order=qd

Zarówno w naturalnym środowisku jak i w akwarium może długo rosnąć pod wodą. Rośliny można uprawiać w wilgotnej, ciepłej oranżerii, paludarium, a także w akwarium. Najlepiej gdy jej liście wystają ponad wodę. W akwarium rośnie stosunkowo wolno. Dobrze rośnie w temperaturze wody i powietrza 18-22°C, ale może rosnąć w tropikalnym akwarium, woli wodę miękką, lekko kwaśną.

Koniczynka Szczęścia - ...
Czytaj więcej : [polska] Koniczynka wodna Marsilea quadrifolia L. – Marsylia | Wyświetlone : 1498 | Odpowiedzi : 0


Akwarium VIV 80x45x45 + szafka ala ADA

Sprzedam akwarium viv 80x45x45 + szafka (trzeba przykrecic drzwiczki) + stelaż do poziomowania szafki. 500 zł

-- 11 lut 2019, o 06:15 --

450
Czytaj więcej : Akwarium VIV 80x45x45 + szafka ala ADA | Wyświetlone : 2076 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890