.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 kwi 2024, o 00:07

Nowości Nowości dla Sprzedam

Mapa strony Sprzedam » Dział : Sprzedam

[cała polska] niezwykła roślina "Miłość i Pokój"

Roślina "Miłość i Pokój" (Love and Peace Leaf)

To roślina inna niż wszystkie, jest to dzieło stwórcy, w którym zawarta jest magia i nasienie życia. To prawdziwa roślina wprost z raju dająca hodowcom poczucie pokoju, spełnienia i wewnętrznej harmonii.

Najlepiej rośnie i rozrasta się w temperaturze 27°C.

Doskonale nadaje się jako kryjówka dla narybku np gupików, czy mieczyków. Doskonale znosi przycinanie, wtedy gęsto się płoży.

Rzadka i niespotykana roślina, rarytas dla akwarystów. Osiąga rozmiar ok ...
Czytaj więcej : [cała polska] niezwykła roślina "Miłość i Pokój" | Wyświetlone : 1690 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Sprzedam czyścik magnetyczny 10 cm długości

Jak w temacie czyścik 10 cm długości.
Cena 10 zł.
Odbiór na gaju. Raczej nie wysyłam.
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam czyścik magnetyczny 10 cm długości | Wyświetlone : 1443 | Odpowiedzi : 0


[Wrocław] Sprzedam karmnik automatyczny JUWEL

Do sprzedania karmnik automatyczny JUWEL. Solidny, elektroniczny, estetyczny karmnik. Firmowy sprzęt który zadziała na pewno i sypnie tyle ile potrzebujesz a nie ile będzie chciał jak tanie chińczyki z allegro.
Karmnik ma dwa lata i już po gwarancji.
Po szczegóły techniczne odsyłam na stronę producenta. Dużo różnych mozliwosci podawania pokarmu.
W zestawie klapka która pasuje do akwariów JUWEL.

Cena jaka mnie interesuje to 45 zł. Odbiór na gaju.
Raczej nie wysyłam.
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam karmnik automatyczny JUWEL | Wyświetlone : 1890 | Odpowiedzi : 4


[Wrocław] Sprzedam grzałkę Aquael neoheater 150 W

Do sprzedania używana grzałka Aquael neoheater 150 W.
Grzałka ma dwa lata, więc już po gwarancji. Używałem jej jednak tylko niecały rok bo później miałem ryby zimno lubne. W pelni sprawna. Wygląda również bardzo dobrze.
Producent deklaruje że jest do akwarium 90 - 150l. U mnie w 200l w mieszkaniu podczas leczenia ryb bez problemu podgrzewała wodę do 30'C.
Fajny przyciskowy sposób nastawiania temperatury, bez dziwnych pokręteł których nie sposób obrócić mokrymi rękami pod wodą. ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam grzałkę Aquael neoheater 150 W | Wyświetlone : 1436 | Odpowiedzi : 0


Przygarnę kilka gupików

Witam
Jak w temacie jeśli, ktoś ma jakąś nadwyżkę gupików to kilka przygarnę
Moje jakoś tak od jakiegoś czasu zanikają
Może się wyrodziły i potrzebne coś z innego źródła

-- 28 paź 2018, o 08:04 --

Nikt nic nie ma ;(
Czytaj więcej : Przygarnę kilka gupików | Wyświetlone : 1524 | Odpowiedzi : 3


Skalary

3 sztuki skalarów, 1 czarny, 2 krzyżówka z manacapuru - para, całość 60 zł, nigdy nie chorowały.
Czytaj więcej : Skalary | Wyświetlone : 1625 | Odpowiedzi : 0


Bystrzyk ozdobny

Posiadam 16 sztyk, nigdy nie chorowały, całosc 40 zł
Czytaj więcej : Bystrzyk ozdobny | Wyświetlone : 1631 | Odpowiedzi : 0


Limnophila aromatica

Witam. Sprzedam 7 szt. Limnophila aromatica w cenie 1,5 zł / szt po przycince. Odbiór osobisty we Wrocławiu.

Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czytaj więcej : Limnophila aromatica | Wyświetlone : 1541 | Odpowiedzi : 2


[Wrocław] Sprzedam akwarium 200l

Witam
Ponieważ rodzinka sie powiekszyla a ścian w mieszkaniu nie poprzesuwam, miejsca brak zatem z wielkim bólem d... sprzedam mój zestaw 200l w skład którego wchodzi:

- Akwarium 200l kupione w ikola. Producent nieznany. Cały czas zalane od ponad 3 lat. Krawedzie frezowane w trapez jak u renomowanych producentów. Szkło zwykłe float.

- Szafka aquael aludekor 100 w kolorze wenge. Minimalne pekniecie forniru przy nóżce, opisywalem je na tym forum. Za bardzo wykrecilem ja przy ...
Czytaj więcej : [Wrocław] Sprzedam akwarium 200l | Wyświetlone : 1694 | Odpowiedzi : 2


Sprzedam Akwarium 160l

Witajcie! Mam na sprzedaż akwarium 160l, na tyle akwarium widnieją ślady użytkowania, których po zalaniu nie widać, w żadnym przypadku.
Generalnie sprzedaję cały zestaw (filtr, grzałka, oświetlenie, akwarium, termometr, pokrywa). Mogę również sprzedać aranżację z rybami, ale nie zmuszam - mogę sobie zostawić.

Trochę suchych faktów na temat akwarium:
Akwarium ma wymiary 100x40x40
Pokrywa - Wydaje mi się że Wromak, ale nie jestem pewien.
Filtr - HW302 nienaruszony, z wkładami (ceramika, zeloit i ceramika)
Grzałka ...
Czytaj więcej : Sprzedam Akwarium 160l | Wyświetlone : 1437 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890