.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 15:07

Nowości Nowości dla Terrarium

Mapa strony Terrarium » Dział : Terrarium

Terrarystyka ogólna

Moje gady i nie tylko :)

Żeby nie śmiecić zdjęciami....moja strona z gadziarnią i nie tylko :)

https://www.facebook.com/Terrasfera/
Czytaj więcej : Moje gady i nie tylko :) | Wyświetlone : 4125 | Odpowiedzi : 0


Oddam Zółwia zółtolicego

Oddam zólwia wodno lądowego
korpus 12cm
u mnie ma 1 rok
nie mam warunków do takich zółwi a znalazł się u mnie przez przypadek dziadek mi go dał ja go przygarnołem bo szkoda mi go było. Warunki oceniam na dobre/bardzo dobre terarium 500l wyspa 26x25cm uvb 43w
Uwaga terarium nie idzie z zółwiem

Kontakt:609511611 lub PW Odbiór w łodzi a dokladnie w Piotrkowie Tryb
Czytaj więcej : Oddam Zółwia zółtolicego | Wyświetlone : 2058 | Odpowiedzi : 2


Legowisko smoków, czyli Budowa terrarium krok po kroku.

Witam serdecznie.
Jestem jeszcze świeżym i niedoświadczonym terrarystą. Moja przygoda z terrarium zaczęła się dość spontanicznie (jak pewnie nie jednemu tutaj). Tak się złożyło, że od Naszego kolegi kupiłem młodego 1 miesięcznego jaszczurka (10cm. Agamę Brodatą). Generalnie staram się wszystko ogarnąć i zorganizować swojej gadzinie dobre warunki i tak oto powstało w mieszkaniu terrarium z płyty OSB 15mm.o wymiarach dna 133x75 i wys. 68. Cały czas czytam fora o tej tematyce i korzystam z zawartej ...
Czytaj więcej : Legowisko smoków, czyli Budowa terrarium krok po kroku. | Wyświetlone : 5283 | Odpowiedzi : 27


Przewód grzewczy w terra

Witam, znalazłem ostatnio zdjęcie z początku zakładania terra dla gekona, a dokładniej samego przewodu grzewczego. W związku z tym iż dużo ludzi na innych forach pisało o nim ale nie znalałem zdjęć jak to wygląda więc zamieszczam moje foto, może komuś sie przyda wizja takiego wykonania. Na przewód puźniej rozprowadźiłem cienką warstwę gipsu tak aby równomiernie się nagrzewało.
Czytaj więcej : Przewód grzewczy w terra | Wyświetlone : 2677 | Odpowiedzi : 0


Koszty terrarium

Witam wszystkich ! Jestem nowym uczestnikiem tego forum. Czy ktoś mógłby oszacować przybliżony koszt założenia terrarium dla hodowli węża zbożowego.
Dziękuję z góry za dobre rady.
Czytaj więcej : Koszty terrarium | Wyświetlone : 22361 | Odpowiedzi : 3


fotek parę archiwalnych, czyli to, co było moimi pupilami :D

Siemka! Cóż... Ktoś musi rozpocząć owy dział :D Ciekaw jestem, kto z naszych szanowanych forumowiczów posiada/posiadał kiedykolwiek jakieś zwierzaki terraryjne :D Ja rozpocznę paroma fotkami moich zwierzaków...


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Czy te oczy mogą kłamać? :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek


I na koniec mały gratisik ...
Czytaj więcej : fotek parę archiwalnych, czyli to, co było moimi pupilami :D | Wyświetlone : 3040 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890