.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 16:08

Nowości Nowości dla Wspólne zakupy

Mapa strony Wspólne zakupy » Dział : Wspólne zakupy

ZooEgzotyka Wrocław 18 LUTEGO 2024r. - bilety za 1 zł dla fo

Witajcie akwaryści!
Jako organizator eventu we Wrocławiu chcę przeznaczyć dla forum kody rabatowe do zakupu biletów po 1 zł na event ZooEgzotyka.
Aby otrzymać kod rabatowy na bilet należy podać swój nick na poniższej liście. Uwaga! Na jednego użytkownika mogą być maxymalnie 2 wejściówki po 1 zł

Link do zakupu biletów z wykorzystaniem kodu rabatującego cenę biletu do 1 zł (+2 zł opłata operatora)
Zgłoszenia przyjmujemy do 14 lutego 2024r. Ilość wejściówek jest ograniczona!
Z ...
Czytaj więcej : ZooEgzotyka Wrocław 18 LUTEGO 2024r. - bilety za 1 zł dla fo | Wyświetlone : 764 | Odpowiedzi : 6


Wyprzedaż w Ikola

Chłopaki z Ikoli robią jak co roku wyprzedaż.
Na wszystkie ryby i ślimaki jest promocja -50%, przy zakupach powyżej 50 PLN.

Ja tam wczoraj prawie stówkę zostawiłem. :lol:
Czytaj więcej : Wyprzedaż w Ikola | Wyświetlone : 22920 | Odpowiedzi : 0


Aldehyd 24% 60zł / litr

Witam wszystkich. Z racji że kilka osób już się pytało o aldehyd możemy zrobić wspólne zamówienie. Czekam na zgłoszenia do 15. Potem tydzień na wpłaty. Pisać kto i na ile się pisze.

Woki69 1l
Zwierzak 1l
Krzysztof P.1l
Zygmuntpompa 3l
Andrzej 2l
Antek1981 3l
Daimio 1l
Mariop3 2l

ZAPŁACONE
Czytaj więcej : Aldehyd 24% 60zł / litr | Wyświetlone : 2874 | Odpowiedzi : 9


Aldehyd 24% 60zł/l

Kilka znajomych mi osób potrzebuje aldehydu więc będę zamawiał. Jeśli byłby ktoś chętny do podpięcia to zapraszam. Cenę podam na dniach.

Chciałem taniej ale inne źródło potrzebuje minimalnego zamówienia 30l. A tutaj przesyłka będzie darmowa jeśli zamówimy co najmniej 10l.

Aktualna lista:
bartek2462 0,5l
ergo 1l
Saku 3l
mrbombelek 1l
Jendrek 1l
kowal2009 3l
Andrzej 1l
antek1981 3l
OxyAqua 1l
cro 2l
OxyOne 1l


Kasa na koncie
Więc już przesyłka będzie darmowa.

Na zgłoszenia czekam ...
Czytaj więcej : Aldehyd 24% 60zł/l | Wyświetlone : 3977 | Odpowiedzi : 15


SALTY SHRIMP MINERAL GH/KH+ 850g

Hej pisał by się ktoś na wspólne zakupy tego produktu? Wyjdzie taniej a przecież o to właśnie chodzi :D. Chętni niech piszą pod postem
Czytaj więcej : SALTY SHRIMP MINERAL GH/KH+ 850g | Wyświetlone : 2281 | Odpowiedzi : 0


Wspólne zamówienie: Aldehyd 24%

Jak w temacie.
Wysłałem zapytanie do dostawcy o dostepność aldehydu. Teraz czekam na odpowiedz i w tym czasie może skompletujemy zamówienie. Zasady jak poprzednio w tym temacie: aldehyd-24-50zl-litr-t2370.html
Zamknięcie listy 30-06-2016. Tydzień na wpłaty i wysyłka zebranych pieniążków.
Cenę poznam i podam w temacie, póki co (uprzedzając fakty) piszcie kto ile potrzebuje.
Wszystkie zamówienia będę wpisywał w pierwszym poście tematu.

Lista otwarta:
1. Dziegan - 1l.
2. ...
Czytaj więcej : Wspólne zamówienie: Aldehyd 24% | Wyświetlone : 4244 | Odpowiedzi : 40


Wspólny zakup bucek

Witam.

Jest taki temat zakup bucephalandrii. W zasadzie temat się urodził na forum krewetki.org i szukamy jakiś chętnych żeby obniżyć koszty przesyłki które wynoszą 15€. Bucki są po około 5-6€ więc cena w miarę. Sprzedawca jest z tego co zrozumiałem z Europy. temat jest w miarę pilny ponieważ będziemy robić zamówienie w przyszłym tygodniu wtorek-środa.

Tu jest lista dostępnych roślinek https://www.dropbox.com/s/h3q2xdm3fi1xe ... 6.xls?dl=0
Ponieważ to nie ja ...
Czytaj więcej : Wspólny zakup bucek | Wyświetlone : 2520 | Odpowiedzi : 5


Kupno nawozów

Witam

Planuję zakup soli u Zuz-Anny-Net w czwartek. Moje zakupy są za około około 20 zł.

Jeśli ktoś z Wrocka chciałby się przyłączyć do zakupów, to dajcie znać.

Proponuję odbiór soli na Muchoborze Wielkim lub w okolicy sklepu akwarystycznego przy ul. Na Grobli

slavio
Czytaj więcej : Kupno nawozów | Wyświetlone : 2633 | Odpowiedzi : 6


Bucephalandry od użytkownika gettinhigh.

Witam.
Temat dotyczy oferty z poniższego linku:
bucephalandra-wiele-odmian-t3955.html
Zamówienie będzie obowiązywało jedynie wtedy, kiedy uda zebrać się 11szt. bo tylko wtedy cena jest rozsądna.
Zapraszam do pisania zamówień tutaj w temacie. Przy zamówieniu proszę podać Pełna nazwę rośliny i ilość.
Koszt wysyłki będzie podzielony na wszystkich zamawiających.
Odbiór Szczepanów/ Środa Śląska/ Wrocław
Dostępne rośliny to:

-Bucephalandra Aurora Grey x 7
-Bucephalandra Icarus Velvet x4
-Bucephalandra Bukit ...
Czytaj więcej : Bucephalandry od użytkownika gettinhigh. | Wyświetlone : 2571 | Odpowiedzi : 2


Giełda Zoologiczna Świdnica

Witam. Od jakiegoś czasu istnieje na facebooku grupa Giełda Zoologiczna Świdnica. Giełda jest ogólna, czyli nie tylko rybki, ale i inne stworzonka. Zapraszam :)
https://www.facebook.com/groups/1482341425370321/
Czytaj więcej : Giełda Zoologiczna Świdnica | Wyświetlone : 2535 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890

cron