.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 18:47

Nowości Nowości dla Wspólne zakupy

Mapa strony Wspólne zakupy » Dział : Wspólne zakupy

SKROBACZKA MURSKA FIŃSKA

Cześć

Może to nieakwarystyczne, ale planuję zakup skrobaczki MURSKA, jeśli by kto chciał się dołączyć do zamówienia, to czekam na PW do godziny powiedzmy 20:00 dnia jutrzejszego (tj. 3.12.2014)

Planuję zakup z tej oferty....http://allegro.pl/skrobaczka-murska-fin ... 18031.html


Cena 5 zł + koszty przesyłki 9,50 (w podziale na chętnych)


Slavio
Czytaj więcej : SKROBACZKA MURSKA FIŃSKA | Wyświetlone : 2190 | Odpowiedzi : 0


Chętnych, do zakupu aldehyDu.

Witam. Szukam chętnego do wspólnego zakupienia aldehydu. Ale zaznacze, że osobiście nie posiadam źródła zakupu. Chętnych z możliwością zakupu, zapraszam.

Przypominam, że na forum używamy Polskich znaków. Poza tym używaj opcji szukaj....//Andrzej
Czytaj więcej : Chętnych, do zakupu aldehyDu. | Wyświetlone : 2177 | Odpowiedzi : 3


Naświetlacze LED 10W

Siemka, w niedalekiej przyszłości zamierzam kupić sobie naświetlacze LEDowe do mojej 160l Jakby ktoś chciał dorzucić się do zamówienia nie ma problemu ;) oczywiście wysyłka rozdzielona na ilość zamawiających osób ;) Pozdrawiam
http://allegro.pl/naswietlacz-halogen-1 ... 68472.html
Czytaj więcej : Naświetlacze LED 10W | Wyświetlone : 4304 | Odpowiedzi : 31


Aldehyd 24% 40PLN/L

Udało mi się namierzyć nowe źródełko Aldehydu za nieco niższą cenę.
Zaczynam zbierać zamówienia. Proszę chętnych o wpisywanie się w postach poniżej.
Dostępność w pojemnościach 0,5L, 1L.
Odbiór osobisty podczas Zoobotaniki na Hali lub w jej okolicach. Później w okolicach Dworca Głównego PKP.
Możliwa wysyłka, koszt 10 PLN.
Czytaj więcej : Aldehyd 24% 40PLN/L | Wyświetlone : 7037 | Odpowiedzi : 57


Wspólne zakupy specyfilów dla krewetek

Cześć koledzy i koleżanki.

Razem z kolegą ziomal_14 postanowiliśmy zrobić zrzutkę na na kilka specyfików dla naszych robaków . Chcemy kupić opakowania oryginalne a nie jakieś próbki ,a ponieważ mamy póki co zaledwie kostki 27 litrowe kupowanie większej ilości nie ma sensu bo i tak część by się zmarnowała. Oryginalne opakowania mają po 30 gram więc dla każdego z nas wyjdzie po 10 gram każdego z tych suplementów i tak :

Skład zestawu jest taki ...
Czytaj więcej : Wspólne zakupy specyfilów dla krewetek | Wyświetlone : 2028 | Odpowiedzi : 0


Zestaw nawozów

Witam

Planuję zamówienie zestawu nawozów do metody EI
http://allegro.pl/zestaw-do-estimative- ... 75003.html

Jeśli ktoś chce coś od tego sprzedającego, to zapraszam do kontaktu na prv do 3.08.2014. Zamawiam w niedziele wieczorem.

Będę zamawiał również butelki (500ml) z dozownikiem w cenie 4,5 zł/szt.

Paczka w cenie około 12 zł, więc koszty do podziału.

Odbiór towaru na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu w godzinach wieczornych.

slavio
Czytaj więcej : Zestaw nawozów | Wyświetlone : 2357 | Odpowiedzi : 5


Rośliny In-vitro z firmy Vitroplant

W związku z zamiarem startu akwarium, dzięki koleżance Inekane, będę kupował roślinki z firmy Vitroplant (http://www.vitroplant.pl/rosliny-akwariowe.html).
Będę jechał osobiście w maju. Ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu ze sklepami we Wrocławiu.
Jedyny minus to to, że sprzedają wszystkie rośliny w kubeczkach o średnicy ~10cm.
Dla siebie będę kupował:
- Micranthemum umbrosum
- Pogostemon helferi
- Rotala rotundifolia
- Rotala walichii
- Rotala sp. ‘Vietnam’
- Ludwigia arcuata ...
Czytaj więcej : Rośliny In-vitro z firmy Vitroplant | Wyświetlone : 3543 | Odpowiedzi : 9


Ebay - pluszowe glonojady, ktoś chętny?

Hej, bardzo spodobały mi się pluszowe glonojady, które kiedyś wykukałem przypadkiem na ebayu. Super prezent dla dorosłego do auta (pluszak ma przyssawkę do szyby) lub dla naszej pociechy, którą zarażamy akwarystyką. link
Cena? Wiadomo, im więcej sztuk tym taniej i na samych pluszakach i na przesyłce.
Tu w linku jest 13$ za 2sztuki + przesyłka myślę, że około 15$. Widywałem też aukcje gdzie sprzedawane były po 4szt przy czym pluszak wychodził wtedy po 5$.
Ktoś ...
Czytaj więcej : Ebay - pluszowe glonojady, ktoś chętny? | Wyświetlone : 2486 | Odpowiedzi : 2


Sole nawozowe - zbiorcze zamówienie

Witam, ponieważ przy większych akwariach trochę schodzi potasu to będę zamawiał bo zostało mi tylko 150g.
Na chwilę obecną orientuję się w terenie gdzie jeżdżę gdzie taki dostanę, jeżeli nie zdobędę, to zamówię internetowo. Jako, że zamawiam większą ilość by znów na rok mieć spokój, czy ktoś coś chce?
Jest możliwość zamówienia także innych soli! Z mikro jest tylko symfonia złota i CSM+B.
Sposób nawożenia : a-b-c-nawozenia-solami-t550.html ...
Czytaj więcej : Sole nawozowe - zbiorcze zamówienie | Wyświetlone : 2714 | Odpowiedzi : 16


Aldehyd 24% 50zł/litr

Ogólne zasady:
Aldehyd cena 50zł. za litr aldehydu 24% + przesyłka
Piszcie kto ile potrzebuje (24% roztworu).
Łączne koszty transportu według stawek kuriera to 20zł. do 30kg.

Lista ZAMKNIĘTA
Zasady:
Zamówienia zamykam 10-09-2015!
Zainteresowana osoba wpisuje w temacie ilość, oraz formę odbioru.
Minimalna ilość zamówienia to 0,5 litra.
Listę będę aktualizował jak zawsze w pierwszym poście tematu (pierwsza strona Lista).
Wstawiam tam nick osoby, która deklaruje chęć kupna, oraz ilość zamawianego aldehydu.
Po zamknięciu zamówień ...
Czytaj więcej : Aldehyd 24% 50zł/litr | Wyświetlone : 19589 | Odpowiedzi : 188


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890