.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 18:14

Nowości Nowości dla Wspólne zakupy

Mapa strony Wspólne zakupy » Dział : Wspólne zakupy

lustro

co sądzicie o lustrze z tyłu akwarium 150L dobry ????????
Czytaj więcej : lustro | Wyświetlone : 2523 | Odpowiedzi : 5


Zakupy na ebay.com

Hej,
czy robił ktoś z Was zakupy na ebay.com? Przeglądam właśnie żarniki HQI i ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu z tymi u nas nawet wliczając przesyłkę za 10$ z Hong Kongu. Podzielcie się opiniami.
Czytaj więcej : Zakupy na ebay.com | Wyświetlone : 2371 | Odpowiedzi : 4


Zakupy w chwastyakwariowe.pl

W zawiązku z tym że w przyszłym tygodniu czeka mnie delegacja do Krakowa, zamierzam tez odwiedzić sklep stacjonarny chwastyakwariowe.pl.
Wiem że ceny tam są kosmiczne i ja raczej nie będę tam nic kupował. Jeśli jednak ktoś czegoś stamtąd potrzebuje to dajcie znać.
Czytaj więcej : Zakupy w chwastyakwariowe.pl | Wyświetlone : 1855 | Odpowiedzi : 2


Oświetlenie na najnowszych diodach SMD 5730

Witam, postanowiłem zakupić ten halogen do oświetlenia akwarium. Ze względu na jego parametry w stosunku do ceny, jest to bardzo atrakcyjna oferta. Szukam chętnych osób do wspólnego zakupu dzięki czemu zaoszczędzimy na kosztach przesyłki. Mam podobny halogenik (3,3w na starszych diodach) i jestem bardzo mile zaskoczony jakością światła, przy czym ten z linku powinien go zdecydowanie przewyższać luminacją. Zakup dotyczy barwy światła "ZIMNE BIAŁE" które najbardziej odpowiada oddawaniu rzeczywistych barw.
Odbiór halogenów Środa Śląska, Szczepanów. ...
Czytaj więcej : Oświetlenie na najnowszych diodach SMD 5730 | Wyświetlone : 14846 | Odpowiedzi : 48


[Wrocław/Oborniki Śl.] wspólny zakup świetlówek

Witam :-)
Będę robiła zakupy w dość dobrze zaopatrzonej hurtowni z oświetleniem http://spectrumlight.pl/swietlowki-lamp ... ?infoBox=1
Jeśli ktoś potrzebuje świetlówek proszę o wiadomość, zrobimy wspólne zamówienie i koszty przesyłki będę mniej bolały.
Odbiór w Obornikach, lub możemy umówić się na trasie
- Oborniki-Wrocław, pokonuję ją 2x dziennie w godz. ok. 5 rano i 14
- we Wrocławiu jadąc do pracy przemierzam trasę: ...
Czytaj więcej : [Wrocław/Oborniki Śl.] wspólny zakup świetlówek | Wyświetlone : 2193 | Odpowiedzi : 0


wspólne zakupy w Hassar - import ryb tropikalnych

witam
Zbieram chętnych do wspólnego większego zakupu rybek w firmie Hassar
Chętni wpisywać się resztę będziemy ustalać w temacie.Myślę jeśli zamówienie było by duże to i rabat by był tez spory
Czytaj więcej : wspólne zakupy w Hassar - import ryb tropikalnych | Wyświetlone : 2507 | Odpowiedzi : 2


nawozy i nie tylko ze sklepu akwanawozy.com.pl nawozy i nie tylko ze sklepu akwanawozy.com.pl

Witam! Zamierzamy z Andrzejem zrobić zamówienie w sklepie http://www.akwanawozy.com.pl Jak ktoś jeszcze chciałby się dołączyć do zamówienia to będziemy szczęśliwi :D Cena wysyłki jest dzielona na ilość osób zamawiających.
Czytaj więcej : nawozy i nie tylko ze sklepu akwanawozy.com.pl | Wyświetlone : 1951 | Odpowiedzi : 0


Suropu Stone

Mam zamiar kupić z 5kg kamoli do aranżacji. Czy ktoś by chciał ?

http://allegro.pl/suropu-stone-1kg-ra-i1862433661.html
Czytaj więcej : Suropu Stone | Wyświetlone : 2202 | Odpowiedzi : 0


Ketapang od miłoszyna

Witam. Ponieważ skończyły mi się liście migdałecznika, bedę go zamawiał od Pana o nicku "miloszyn". Wcześniej kupowałem już od niego liście i byłem z nich zadowolony. Zatem piszcie proszę ile kto potrzebuje.
Koszty zamówienia podzielimy według ilości zamówionych liści. To chyba najuczciwsze rozwiazanie...

Link do wspomnianej aukcji:
http://allegro.pl/liscie-dla-krewetek-k ... 26516.html
Czytaj więcej : Ketapang od miłoszyna | Wyświetlone : 2377 | Odpowiedzi : 11


Kto ze mną na spółę kupi 20szt Getrtrudek??

Jestem zainteresowana kupnem od Sephera Pseudomugil gertrudae, ale minimalna ilość to 20szt. Ja chcę tylko 8-10szt. Kto jest chętny na drugą dychę? Dzwońcie 505 424 774.
Czytaj więcej : Kto ze mną na spółę kupi 20szt Getrtrudek?? | Wyświetlone : 2014 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890