.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 29 mar 2024, o 08:27

Nowości Nowości dla Wspólne zakupy

Mapa strony Wspólne zakupy » Dział : Wspólne zakupy

Easy Carbo

Będę brał banieczkę EC 5l.
Koszt całej 220zł. Czyli wychodzi 44zł litr (pół 22zł)
Ja biorę 1l, reszta możliwa do wzięcia.
Chętnych proszę o wpisy
Czytaj więcej : Easy Carbo | Wyświetlone : 2002 | Odpowiedzi : 1


raczki cambarellus patzcuarense orang

Witam!

Poszukuję chętnych osób z Wrocławia do wspólnego zakupu raczków cambarellus patzcuarense orang, mnie interesują dwie sztuki. Cena jednego raczka to 10 zł + wysyłka (25zł podzielone na liczbe chętnych osob). Kontaktowałam się już ze sprzedawcą i zapewnił mnie że wysyłka jest bezpieczna i juz wiele razy wysyłali te raczki i nie było skarg.
Sprzedawane raczki mają 2 cm, dorastają do max 4 cm. Ja osobiście wolę kupić młode osobniki ponieważ łatwiej się aklimatyzują w ...
Czytaj więcej : raczki cambarellus patzcuarense orang | Wyświetlone : 2567 | Odpowiedzi : 8


krabiki, atya i inne

Witam,
Czy ktos z Wrocławia reflektuje na wspólne zamówienie?
http://allegro.pl/show_user_auctions.ph ... 10&p=1&p=0
Czytaj więcej : krabiki, atya i inne | Wyświetlone : 2056 | Odpowiedzi : 2


Niebieskie raczki z Płocka

Przed chwilą przeglądałem allegro i natknąłem się na śliczne raczki:
GATUNEK RAK MARMURKOWY
ODMIANA ALBINOS
KOLOR NIEBIESKI
W cenie 4zł za sztukę

Czy ktoś z wrocławia/okolic był by chętny na wspólne zakupy ?

Link do aukcji:
http://allegro.pl/rak-niebieski-wysylka ... 79588.html
Czytaj więcej : Niebieskie raczki z Płocka | Wyświetlone : 2089 | Odpowiedzi : 0


Mchy z Poznania

Na innym forum znalazłem ogłoszenie z ciekawymi mchami.Mam zamiar zamówić trochę mchów.Jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany to proszę pisać w tym temacie.Pozwolę sobie zacytować post

Witam
Sprzedam mchy tj:
- Flame Moss
- Milimetre
- niezidentyfikowany Fissidens kupiony jako Fissidens Japan (wygląda troche jak Nobilis)
- subwassertang
- Peacock Moss
- Xmass
Zdjecia niektórych z nich poniżej:

Fissidens sp JAPAN:
Obrazek

Flame Moss:
Obrazek

Milimeter Moss:
Obrazek

no i prywatna wiadomość:

Milimeter - 10 ...
Czytaj więcej : Mchy z Poznania | Wyświetlone : 2588 | Odpowiedzi : 4


Kolejne zamówienie u Pana Waldka

Witam, kolejny raz chciał bym zamówić rośliny z Wrocławia. Jest to nie lada okazja biorąc pod uwagę ceny roślin do ich jakości. Ja byłem bardzo zadowolony i dla tego postanowiłem zrobić kolejne zamówienie.
Chętnych proszę o wpisy w tym temacie ile czego konkretnie by chcieli. Termin realizacji zamówienia jest uzalezniony od tego, czy zamówienie będzie większe, czy mniejsze.....

Oferta na dzień dzisiejszy to....

1 Bacopa monnieri – sporo 0,1 zł/szt
2 Ceratopteris cornuta - 0,3 ...
Czytaj więcej : Kolejne zamówienie u Pana Waldka | Wyświetlone : 3456 | Odpowiedzi : 25


Easy Carbo

Tak więc chcemy wziąść z Ptakiem flaszkę 5l easycarbo.
Koszt całości to 245zł czyli cena za litr wynosi 49zł
3 litry bierzemy, tak więc do wzięcia pozostają 2l
Czytaj więcej : Easy Carbo | Wyświetlone : 2253 | Odpowiedzi : 3


[Wrocław/Korona] Bardzo ciekawa oferta roślin.

Witam, sam mam zamiar zamówić u tego pana kilka roślin, ich cena jest bardzo atrakcyjna, więc postanowiłem napisać ten temat.
Cyt.

"Przy kontakcie bezpośrednim "Korona" w każdy dzień roboczy około 16. Sprzedaję za minimum 20 zł plus koszty wysyłki (paczka priorytetowa w zależności od ciężaru 11-13 zł).

Hemianthus callicroides - 4 zł/ za 25 cm2 (do 450 cm2)
bacopa monneri 0,15 zł za pęd - dowolna ilość
hygrophila difformis 0,7 zł za pęd - do ...
Czytaj więcej : [Wrocław/Korona] Bardzo ciekawa oferta roślin. | Wyświetlone : 2376 | Odpowiedzi : 5


Gliniane rożki dla Zbrojników.

Witam, jak w temacie. Niebawem zamawiam sobie tak trudno dostępne rożki, dzięki którym nasze Zbrojniki chętniej przystępują dotarła. Otrzymałem bardzo przystępną cenę. Wielkości mogę zamówić różne, więc jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na priv, lub w temacie.
Czytaj więcej : Gliniane rożki dla Zbrojników. | Wyświetlone : 2219 | Odpowiedzi : 5


kulki gliniano-torfowe kulki gliniano-torfowe

Siema, będę zamawiał na allegro kulki gliniano torfowe 2.50 za 45 sztuk, jak ktoś będzie chciał się dołączyć żeby wysłać jedną paczką, to proszę pisać. Im więcej osób tym tańsza wysyłka :)
Czytaj więcej : kulki gliniano-torfowe | Wyświetlone : 2157 | Odpowiedzi : 5


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890