.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 15:32

Nowości Nowości dla Żywienie

Mapa strony Żywienie » Dział : Żywienie

Czyli czym najlepiej karmić nasze pociechy

Żywy pokarm z giełdy akwarystycznej we Wrocławiu

Będąc kilka razy na giełdzie akwarystycznej, koło dworca Swiebodzkiego, zauważyłem, że jest tam sprzedawany żywy pokarm. Czy orientujecie się, czy jest to bezpieczna opcja (pomijając oczywiście rureczniki i ochotki). Stoisko cieszy się dużym zainteresowaniem i widać, że ma grono stałych klientów. Czy ktoś z Was kupuje tam pokarm?
Czytaj więcej : Żywy pokarm z giełdy akwarystycznej we Wrocławiu | Wyświetlone : 2694 | Odpowiedzi : 2


Żywienie Trziniaka

Witam, jaki jest najlepszy i najchętniej zjadany pokarm przez trzciniaki. Swojego karmiłem dżownicami (z reguły chowały się w podłoże zanim zdecydował się czy zaatakować) i wazonkowcami (jadane niezbyt chętnie). Słyszałem że pinki są chętnie jadane jednak naczytałem się na forach terrarystyczny historii jak pinka zjedzona przez jaszczurke wygryza się na wolność i mam obawy. Czy dobrym pomysłem byłoby podanie świerszczy lub karaczanów? Z góry dzięki za pomoc.
Czytaj więcej : Żywienie Trziniaka | Wyświetlone : 2987 | Odpowiedzi : 4


Pokarm suchy :Tropical, Tetra, Serra

Pytanie do Was: którą z tych firm polecacie w kategorii podstawowego pokarmu suchego? Czym się różnią (oprócz ceny) ? jakie macie z nimi doświadczenia?
Czytaj więcej : Pokarm suchy :Tropical, Tetra, Serra | Wyświetlone : 3646 | Odpowiedzi : 8


Larwa komara

Witam, czy to jest larwa komara i czy mogą nią karmić rybki (bojek i rasbory galaxy)?
Z góry dzięki za pomoc.
Czytaj więcej : Larwa komara | Wyświetlone : 2722 | Odpowiedzi : 2


Karmienie Kirysków Pand

Mam u siebie 5 pand i jest pewien problem z karmieniem. Na noc leci 1/2 pastylki i po chwili ampularie i świderki już je oblepiają. Kiryski sobie trochę chyba radzą ale jest obawa że mogą nie dojadać. są na to jakieś sposoby?
Czytaj więcej : Karmienie Kirysków Pand | Wyświetlone : 2814 | Odpowiedzi : 3


Krewetki Red Cherry

Dzisiaj do moich 60l wprowadziło się kilka Red Cherry i pytanko jak je karmić? Czytałem że mogą jeść pokarm dla ryb (tego akurat mam sporo) ale pewno wolą coś co osiada na dnie. Wiem że mogą jeść warzywa tylko nie wiem które parzone a które gotowane. Planuję im dzisiaj zaserwować marchew i nie wiem co z nią robić czy gotować czy parzyć? Nazrywałem też wczoraj liści orzecha i znowu na forach są różne zdania bo ...
Czytaj więcej : Krewetki Red Cherry | Wyświetlone : 3479 | Odpowiedzi : 10


Pokarm Naturefood Color

Premium Color Plus

Jest to pokarm wybarwiający przeznaczony dla ryb wszystkożernych. Zawiera 10 naturalnych substancji wybarwiających i witaminy.

W akwarium naturalne kolory ryb zanikają z różnych powodów. Naturefood Premium Color Plus zawiera 780 mg/kg naturalnych substancji wybarwiających (karotenoidy lub ksantofile) i jest wzbogacony dodatkowymi witaminami. Ryby zjadając pokarm Naturefood Premium Color Plus nabierają naturalnych barw. Przy częstym karmieniu uwidaczniają się szczególnie czerwone kolory ryb. Zawarta w pokarmie ksantyna jest prowitaminą A. Witamina A jest ...
Czytaj więcej : Pokarm Naturefood Color | Wyświetlone : 3258 | Odpowiedzi : 8


Pokarm Hikari

Witam..Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem pokarmu firmy hikari... A że w swoim akwarium mam same żyworódki.Wpadłem na pomysł żeby mielić pokarm hikari. Dlaczego mielić? A no dlatego że pokarm ten jest przeznaczony głównie dla pielęgnic oraz paletek... Oprócz hikari fancy guppy... Co myślicie o tym pomyśle? Mam nadzieję że składniki zawarte w tych pokarmach nie zaszkodzą moim rybą.... :shock: ...Proszę o wasze opinie. Konkretnie chodzi ...
Czytaj więcej : Pokarm Hikari | Wyświetlone : 3989 | Odpowiedzi : 3


Doniczkowiec.

Czy ktoś z was próbował hodowli. Ewentualnie może ktoś ma odsprzedać pakiet robactwa na start?
Czytaj więcej : Doniczkowiec. | Wyświetlone : 3536 | Odpowiedzi : 8


Pokarm Naturefood Supreme Doktor - kilka słów

Obrazek

Naturefood Supreme Doktor to najwyższej jakości, miękki pokarm dla pokolców i innych morskich ryb roślinożernych. Polecany dla słodkowodnych roślinożerców o delikatnych układach pokarmowych.

Naturefood Supreme Doktor oprócz 6% udziału glonów z rodzaju Spirulina zawiera również aloe vera, będący naturalnym środkiem zmiękczającym pokarm.

Składniki:białko 38,1%,tłuszcze 10,8%,włókna 0,6%,popiół 7,4%,

Dodatki:Vit. A 210.000 I.E.,Vit. D3 1800 I.E.,Vit. E 500 mg

Rozmiary granulek:

SUPREME DOKTOR M 1-1,5 mm

SUPREME DOKTOR L 1,6-2,2 mm
Czytaj więcej : Pokarm Naturefood Supreme Doktor - kilka słów | Wyświetlone : 2712 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890