.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Teraz jest 28 mar 2024, o 20:56

Nowości Nowości dla Żywienie

Mapa strony Żywienie » Dział : Żywienie

Czyli czym najlepiej karmić nasze pociechy

Czy Red Cherry dadzą rade 2 tygodnie bez karmienia?

Jak w temacie szykuje się urlop.
Czy w nieco zaglonionym krewetkarium krewety wytrzymają dwa tygodnie bez karmienia?
Musze kupić karmnik do akwarium z rybami a do krewetkarium wolałbym nie. Przed urlopem inne wydatki.
Ktoś zostawiał krewety na tak długo bez żarełka?
Czytaj więcej : Czy Red Cherry dadzą rade 2 tygodnie bez karmienia? | Wyświetlone : 3124 | Odpowiedzi : 5


Czym karmicie swoich podopiecznych?

Mamy już temat w którym każdy wyraził opinie o znanych nam sklepach akwarystycznych.
Mamy już temat w którym wiemy ile mamy razem wody.

Pomyślałem, że można założyć temat w którym dzielimy się swoimi spostrzeżeniami na temat żywienia naszych rybek i innych wodnych żyjątek.

Chętnie bym się dowiedział co karmicie i czym (mrożony/suchy/żywy). Mile widziane również uzasadnienie dlaczego tak (bo to zdrowe/tanie/z lenistwa itp.)

Źródła pokarmu również mile widziane ...
Czytaj więcej : Czym karmicie swoich podopiecznych? | Wyświetlone : 5317 | Odpowiedzi : 14


artemia problem z wykluciem

Witam mam problem z hodowla artemi
zbiornik ok 7 litrów dodana sól niejodowana temperatur 28*C , napowietrzanie i swiatło a mimo to cysty się nie otwierają ,co może być przyczyną?
Czytaj więcej : artemia problem z wykluciem | Wyświetlone : 3067 | Odpowiedzi : 3


Hodowla pokarmu dla ryb

Która z hodowli żywego pokarmu dla ryb akwariowych jest najprostsza? Ewentualnie gdzie można dostać robaki na założenie hodowli?
Czytaj więcej : Hodowla pokarmu dla ryb | Wyświetlone : 3560 | Odpowiedzi : 9


karmienie 42cm gibicepsa

witam co oprócz pokarmów z pudełek ze sklepów polecacie do karmienia gibicepsa :?: ten osobnik ma 42cm..
Czytaj więcej : karmienie 42cm gibicepsa | Wyświetlone : 2420 | Odpowiedzi : 6


żywy pokarm ochotki

Witam zakupiłem dzisiaj dwa woreczki żywej ochotki i mam pytanie jak je przygotować i podać moim rybkom ? w jednym woreczku z wodą oryginalnie zapakowanym jest tych robaczków mnóstwo i teraz nie wiem czy tą wodę odlać i przepłukać robaczki czy poprostu wlać tą wodę ze wszystkimi robaczkami do akwa? wydaje mi się ze woda powinna być odizolowana aaa i jeszcze ile tej ochotki wrzucić do akwa? ewentualnie co zrobić z resztą żeby się nie ...
Czytaj więcej : żywy pokarm ochotki | Wyświetlone : 6007 | Odpowiedzi : 53


Domowa hodowla dafni.

Ktoś powie że Amerykę odkryłem, ale może komuś innemu się ten pomysł przyda a i ja się pochwalę ;)
Przypadkiem udało mi się ostatnio dostać woreczek żywej dafni. 2/3 zjadły moje ryby, resztę wlałem do specjalnie przygotowanej butelki - wziąłem butelkę zaglonioną niemiłosiernie, taką w której trzymałem na balkonie latem wodę do podlewania kwiatów. Zwykła 2 litrowa. Przeciąłem ją na pół, wodę tę samą, starą i ...
Czytaj więcej : Domowa hodowla dafni. | Wyświetlone : 3314 | Odpowiedzi : 1


Tropical Malawi Chips - test

Zrobiliśmy test najnowszego pokarmu Tropicala Malawi Chips aby sprawdzić jego zachowanie w wodzie oraz jej brudzenie.
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się testem.

Obrazek

Test pokarmu: http://akwarium.info.pl/index.php/pokar ... lawi-chips

Odwiedź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/AKWARIUMiNFO
Czytaj więcej : Tropical Malawi Chips - test | Wyświetlone : 1726 | Odpowiedzi : 0


Pokarm dla Neonów Czerwonych

Witam :-) Chce zakupić pokarm suchy, żywy i mrożony dla moich Neonów. Polecicie mi jakieś? Pozdrawiam
Czytaj więcej : Pokarm dla Neonów Czerwonych | Wyświetlone : 2711 | Odpowiedzi : 2


Suchy pokarm dla Paletek jaki ?

Jak w temacie. Jakie pokarmy suche używać w karmieniu tych pięknych rybek :) ??????
Czytaj więcej : Suchy pokarm dla Paletek jaki ? | Wyświetlone : 2123 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 44507 • Liczba tematów: 6618 • Liczba użytkowników: 2890