.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Nowy sklep akwarystyczny w Legnicy

[ Komentarze Facebooka]

Rozmowy o wszystkim i o niczym

Moderator: Grupa DFA

Nowy sklep akwarystyczny w Legnicy

Postprzez Zgrywusek » 14 lis 2010, o 17:21

Witam.
Byłem dzisiaj u Majewskich (spory sklep w Legnicy), w części zoologicznej na małych zakupach i doszła mnie wieść, iż ów sklep ma na początku marca otworzyć nowy (ogromny) dział akwarystyczny. Mają być tysiące rybek i jeszcze więcej innych bajerów. To tak, cobyście wiedzieli, hej ;)
Pozdrawiam
Zgrywusek
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): 30 lip 2010, o 22:02

Re: Nowy sklep akwarystyczny w Legnicy

Postprzez Andrzej » 14 lis 2010, o 17:30

No ciekawe...
Warto zatem będzie odwiedzić miasto Legnica ;)
Obrazek
Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !
I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.
Mail- shrimps.life@gmail.com
GG- 32663094
Pozdrawiam "leszcz25"
Avatar użytkownika
Andrzej
Grupa DFA
 
Posty: 2550
Dołączył(a): 15 gru 2009, o 22:51
Lokalizacja: Szczepanów (Dolnośląskie)

Re: Nowy sklep akwarystyczny w Legnicy

Postprzez Zgrywusek » 14 lis 2010, o 20:10

Zapraszam serdecznie ;)
Zgrywusek
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): 30 lip 2010, o 22:02

Re: Nowy sklep akwarystyczny w Legnicy

Postprzez gandieres » 23 lis 2010, o 21:44

Zgrywusek napisał(a):Witam.
Byłem dzisiaj u Majewskich (spory sklep w Legnicy)....
Pozdrawiam


Spory sklep ;) powiem Tobie że są lepsze sklepy w Lcy i lepiej zaopatrzone niż ten o którym piszesz (wystarczy popatrzeć jakie rośliny sprzedają :mrgreen: ) ale nie będę robił reklamy ;) osobiście zaopatruje się w jednym i to nie dużym i jest wszystko co trzeba i w rozsądnych cenach :) i oby ten większy akwarystyczny który otworzą dorósł do kolan temu malutkiemu o którym piszę ;)
Pzdr.
gandieres
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 wrz 2010, o 15:11

Re: Nowy sklep akwarystyczny w Legnicy

Postprzez apri cort » 24 lis 2010, o 10:38

U Majewskich nie ma wyboru rośłin i ryb, ale ja tam zawsze kupuję przy okazji jakieś pierdoły w stylu kostki do napowietrzaczy, przyssawki, jakieś czyściki, pokarm (tylko trzeba z tyłu sięgać bo z przodu stawiają krótki termin przydatności...), maty pod akwa też tam kupowałam, połowę taniej niż we Wrocławiu. Ogólnie lubię połazić chociażby po to, żeby pooglądać sobie powystawiane puste szkła, można fajnie ocenić wielkość akwa, a nie jak w innych sklepach wszystko na półkach poupychane.
To jest centrum ogrodnicze więc jak na sklep który w akwarystyce się nie specjalizuje to i tak jest nieźle. Ale jak już otworzą stricte akwarystyczny dział, to będzie super.
A nie wiesz czy to ma być w tej hali co obok budują czy gdzie indziej??
apri cort
Stały bywalec
 
Posty: 257
Dołączył(a): 22 wrz 2010, o 09:10
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy sklep akwarystyczny w Legnicy

Postprzez Zgrywusek » 11 gru 2010, o 16:34

Właśnie w tej ogromnej hali :D Przyznaję, że aktualny "dział akwarystyczny" jest dość... hmm... dyplomatycznie ujmując skromny. Nawet rybek nie sprzedają ;). Myślę jednak, że jeżeli budują spory dział i faktycznie poświęcą go na cele akwarystyczne to będzie bomba. Na bank będą musieli zatrudnić obeznaną z tematem załogę (szansa dla bezrobotnych akawrystów:D). Howewer, muszę spadać.
Pozdrawiam
Zgrywusek
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): 30 lip 2010, o 22:02

Zostaw komentarz


Powrót do Luźne Polaków rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość