.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


[Wro]Potrzebne wylinki

[ Komentarze Facebooka]

Moderator: Grupa DFA

[Wro]Potrzebne wylinki

Postprzez Wrokla » 29 kwi 2015, o 22:47

Prośba supernietypowa, ale ostatnio się w takich specjalizuję.

W związku z dniem otwartym organizowanym w mojej szkole, potrzebuję łącznie ok 40 pancerzyków krewetek, raczków czy dowolnych innych opancerzonych stworzeń.
Czemu tak dużo? Bo będzie kilka grup zwiedzających szkołę; chciałabym, aby każda mogła zobaczyć doświadczenie.
Dokładnego tematu doświadczenia nie zdradzę; wolałabym, żeby była to dla gości niespodziewajka. Wiecie, świat jest mały. Ale w wielkim ogóle: chodzi o wpływie otoczenia i ownera na zdrowie robaczków.

Sama nie jestem w stanie skołować potrzebnej ilości wylinek - moje orange trzymam bardzo detalicznie, a do tego france szybko zjadają. Natomiast na forum są ludzie mający nie naście, a dziesiąt i więcej krewetek, którzy mają większe szanse na zwinięcie wylinki przed krewetami.

Nie spodziewam się, żeby ktoś na raz miał 40 sztuk; ucieszę się z każdej jednej wysuszonej wylinki i osobiście się po nią przewiozę. W zamian oferuję podpisaną własną krwią umowę na naskrobanie kilku wyczerpujących notek nt. fizjologii makrofitów (ale to dopiero od października - siła wyższa i olimpiada), w tym reakcjach na różnego rodzaju stresy, na jakie może wystawić je niewprawny roślinniarz.

Bardzo bym prosiła o odpowiedzi na PW czy skrzynkę. Od jakiegoś czasu nie mam chwili nawet na malowanie paznokci, a na forum tym bardziej nie zaglądam. Za to maila sprawdzam codziennie z konieczności.

Z góry dzięki.
Gabriela
Obrazek
Wrokla
Stały bywalec
 
Posty: 328
Dołączył(a): 28 sie 2014, o 14:38

Zostaw komentarz

Powrót do Oddam/Przyjmę/Zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość