.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


[Wrocław] Zamienię roślinki

[ Komentarze Facebooka]

Moderator: Grupa DFA

[Wrocław] Zamienię roślinki

Postprzez agg » 28 cze 2015, o 17:26

Zamienię roślinki ze zdjęcia na rośliny/roślinkę ogródkową lub doniczkową. Ewentualnie zamienię na czekoladę:)
Na zdjęciu: duża i malutka paprotnica, dębówka, ludwigia repens, hydrocotyle leucocephala (wąkrotka nerkolistna), coś podobnego do najasu minor i rotala rotundifolia. Mogę dołożyć niewielką ilość hydrocotyle sp. japan. Rośliny bez CO2, nawożone sporadycznie, średnie oświetlenie. Poradzą sobie w niewyszukanych warunkach, wypięknieją w lepszych.
Odbiór Karłowice/Poświętne.

-- 6 maja 2015, o 19:22 --

Oddam dwie duże paprotnice i około 10 gałązek dąbrówki długości około 10cm każda. Chętnie przyjmę w zamian roślinkę ogródkową.

-- 9 maja 2015, o 13:47 --

Oddam dziś (sobota) dwie duże paprotnice i około 10 gałązek dąbrówki długości około 10cm każda oraz niewielką ilość hydrocotyle sp. japan.

-- 15 czerwca 2015, o 13:04 --

Witam!
Zamienię roślinki widoczne na zdjęciu w moim ogłoszeniu, dla forumowiczów oddam za czekoladę lub roślinę ogródkową:)

http://olx.pl/oferta/wroclaw-rosliny-ak ... awRs3.html

-- 28 czerwca 2015, o 17:26 --

Mam nową porcję roślin, chętnie oddam za czekoladę lub przekażę na szczytny cel, tylko że nie mam możliwości dowozu, więc odbiór osobisty Karłowice/Poświętne. Jest kilka sadzonek nurzańca, 2 gałązki alternanthery, 2 hygrophili difformis, około 10 rotali rotundifolii, prawie 10 dębówki, trochę mchu brazil, odrobina hydrocotyle sp. japan, kilka gałązek najas guadalupensis. Gałązki mają od 5 do 10cm długości.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
agg
Donator
 
Posty: 200
Dołączył(a): 29 sie 2011, o 11:06
Lokalizacja: Wrocław

Zostaw komentarz

Powrót do Oddam/Przyjmę/Zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron