.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


[Wrocław] Zamienię rośliny i ślimaki na krewetki, pokarmy

[ Komentarze Facebooka]

Moderator: Grupa DFA

[Wrocław] Zamienię rośliny i ślimaki na krewetki, pokarmy

Postprzez Czarny Adam » 22 lut 2015, o 13:14

Witam

Oferuję dzisiaj 8szt Hexennuss - okrywy owocowe leszczyny tureckiej które są pokarmem i kryjówką dla krewetek oraz źródłem garbników a ponadto fajnie wyglądaja w akwarium :) . Dodatkowo oferuję też mchy (tutaj proszę o ich identyfikację) i rośliny które nabyłem w drodze wymiany a z racji, że nie potrzebuję ich aż tyle to chętnie się nimi podzielę ;) . Roślinki nie były w najlepszej kondycji ale już doszły do siebie co widać np. na przykładzie anubiaska - młody listek który wyrósł już u mnie :) . Na kokosie jest zaszczepiona Round Pelia ale może znajdować się też kilka gałązek zwykłej Pelii. Do wymiany znajdzie się oczywiście też około 40 czarnych świderków :D .
Wszystko chętnie zamieniłbym na krewetki np. Crystal lub Schoko, Rili ale oczywiście w grę wchodzi również zamiana na pokarmy lub akcesoria dla krewetek a nawet za wodę po filtrze RO :mrgreen: .
004a.jpg
010a.jpg
005a.jpg
009.JPG
011a.jpg
007a.jpg


-- 22 lutego 2015, o 11:07 --

Hexennuss i anubias ze zdjęć znalazły nowego właściciela :) . Mchy (obecnie w słoiczkach - co drugi dzień mają zmienianą wodę), Round Pelia na kokosie i czarne świderki w dalszym ciągu aktualne. Doszła zwykła pelia około pół szklanki i jeszcze jeden kawałek kokosa z microsorium podobny do tego na zdjęciu ;) oraz anubias na małym korzonku - wielkość jak na zdjęciu :mrgreen:. Dorosłe 3-4 helenki też mogą zmienić adres zamieszkania ;)

Pozdrawiam
Adam
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Czarny Adam
Użytkownik
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 14:03
Lokalizacja: Wrocław

Zostaw komentarz

Powrót do Oddam/Przyjmę/Zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość