.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


AQUAEL rozdaje akwaria dla szkół i domów dziecka!

[ Komentarze Facebooka]

Ogólne dyskusje

Moderator: Grupa DFA

AQUAEL rozdaje akwaria dla szkół i domów dziecka!

Postprzez AQUAEL » 26 paź 2012, o 07:53

Nie od dziś wiadomo, że ryba dobrze wpływa na wszystko, a towarzystwo żywych istot i opieka nad nimi sprzyja rozwojowi emocjonalnemu naszych milusińskich. Posiadanie akwarium przez młodego człowieka rozwija jego zainteresowania, pomaga zdobywać wiedzę w obszarze fauny i flory wodnej oraz mechaniki działania akwarium.
Czy chcieliby Państwo aby w szkole w której uczą się Wasze dzieci znalazło się nowe, piękne akwarium i to w dodatku za darmo? Teraz nic prostszego! Firma AQUAEL informuje o rozpoczęciu akcji społecznej pod hasłem „Akwarium za jeden uśmiech”. Skierowana jest ona do szkół i domów dziecka. Przyświeca jej szczytny cel niesienia pomocy najmłodszym poprzez popularyzację akwarystyki i dzielenie się z nimi swoją pasją. Polega na nieodpłatnym przekazywaniu przez AQUAEL ww. placówkom wysokiej jakości zestawów akwariowych połączone z kampanią informacyjną na temat dobroczynnego wpływu posiadania akwarium na młodego człowieka poprzez rozbudzanie jego zainteresowań i rozwijanie różnych gałęzi wiedzy. W celu wzięcia udziału w akcji szkoła lub dom dziecka powinny przesłać na adres AQUAEL w nieprzekraczalnym terminie do 15 grudnia 2012 swój rysunek (rysunki – technika dowolna) np. wykonywane przez dzieci w szkole na lekcji plastyki pt. „Moje wymarzone akwarium” wraz z sugerowaną wielkością akwarium (dostępne rozmiary to 112, 200, 240 i 375 l) oraz podaniem danych kontaktowych, podstawowych informacji o placówce i krótkim uzasadnieniem zgłoszenia. Następnie dział marketingu AQUAEL dokona wyboru najlepszych prac i zadecyduje o zakwalifikowaniu danej szkoły/domu dziecka do akcji. Sprzęt zostanie wysyłany kurierem do placówki na koszt AQUAEL. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest również zorganizowanie pomocy w założeniu zbiornika. Do współpracy w tym zakresie zapraszamy także organizacje i fora akwarystyczne. Wyniki akcji wraz z prezentacją wybranych zbiorników założonych w szkołach zostaną opublikowane w Internecie oraz prasie branżowej, szkolnej i biznesowej. Więcej szczegółów na ten temat znaleźć można na stronie firmy AQUAEL: www.aquael.com. Dodatkowe informacje można również uzyskać pod adresem mailowym pawel.zarzynski@aquael.pl oraz numerem telefonu (603 039 903).
AQUAEL
Nowicjusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 paź 2012, o 07:43

Re: AQUAEL rozdaje akwaria dla szkół i domów dziecka!

Postprzez AQUAEL » 2 lis 2012, o 09:48

Ze względu na liczne pytania jakie otrzymaliśmy od zainteresowanych naszą akcją osób przedstawiamy poniżej odpowiedzi na te, które pojawiały się najczęściej:

Czy akcja obejmuje również przedszkola?
Tak. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie ze strony przedszkoli zdecydowaliśmy o włączeniu ich do akcji „Akwarium za jeden uśmiech”.

Czy w akcji mogą brać udział rodzinne domy dziecka?
Jak najbardziej. Zapraszamy do nadsyłania prac.

Czy Zakład Poprawczy również może zgłosić się do akcji „Akwarium za jeden uśmiech”?
Tak. Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

Jaki powinien być format prac konkursowych?
Zarówno technika wykonania prac jak i ich format są całkowicie dowolne.

Czy prace można nadsyłać mailowo w postaci skanów?
Nie. Prosimy o nadsyłanie oryginałów prac tradycyjną pocztą lub kurierem.

Czy akwaria wysyłane do szkół będą w pełni wyposażone?
Tak, w każdym przypadku będzie to zbiornik z szafką, pokrywą oświetleniową (ze świetlówkami) oraz filtrem i grzałką. Wybrane placówki muszą tylko z własnej strony zapewnić podłoże, dekoracje, rośliny, wodę i ryby.

Przypominamy, że dodatkowe informacje w sprawie akcji „Akwarium za jeden uśmiech” można uzyskać pod adresem mailowym pawel.zarzynski@aquael.pl oraz numerem telefonu (603 039 903).
AQUAEL
Nowicjusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 paź 2012, o 07:43

Zostaw komentarz


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron