.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


III Mistrzostwa Dyskowców Warszawa 2011

[ Komentarze Facebooka]

Rozmowy o wszystkim i o niczym

Moderator: Grupa DFA

III Mistrzostwa Dyskowców Warszawa 2011

Postprzez kocan1 » 24 kwi 2011, o 15:49

Obrazek
Regulamin
III Międzynarodowych Mistrzostw Dyskowców

Warszawa 2011.

§ 1

III Międzynarodowe Mistrzostwa Dyskowców zwane dalej Mistrzostwami, organizowane są przez stowarzyszenie: Polski Klub Miłośników Dyskowców Mają one charakter otwarty. Mogą w nich uczestniczyć zarówno zrzeszeni, jak i nie zrzeszeni akwaryści krajowi oraz zagraniczni, w oparciu o ustalenia niniejszego regulaminu.

§ 2

Mistrzostwa odbędą się w ramach Targów ZOO-Expo w dniach 29.09 – 2. 10. 2011r. w Warszawie na hali wystawienniczej MT Polska przy ul. Marsa 56 C.

§ 3

Warunkiem uczestniczenia w Mistrzostwach jest terminowe zgłoszenie ryb z rodzaju Symphysodon organizatorowi na specjalnie opracowanych do tego celu formularzach, a także wpłacenie w oznaczonym czasie ustalonej przez Organizatora kwoty pieniężnej za każdą wystawianą rybę.

§ 4

Ocena dostarczonych na konkurs dyskowców zostanie przeprowadzona wg zasad opracowanych przez Kolegium Sędziowskie Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców przez specjalnie powołaną do tego celu komisję sędziowską z udziałem sędziów zagranicznych. Jej skład ustala Organizator.

§ 5

Wszyscy akwaryści biorący udział w Mistrzostwach, bez względu na zajęte miejsce, otrzymają specjalny medal okolicznościowy, a ponadto, za każdego wystawionego na Mistrzostwach dyskowca specjalny dyplom.

§ 6

Specjalnych medali okolicznościowych nie otrzymują akwaryści uhonorowani na Mistrzostwach medalami specjalnymi.

§ 7

W klasyfikacji generalnej miejsca 1 – 3 premiowane są specjalnymi statuetkami, medalem złotym, srebrnym i brązowym oraz dyplomami, wg zasad określonych w § 5 i 6 niniejszego Regulaminu.

§ 8

W klasie dyskowców dzikich, miejsca 1 – 3 premiowane są specjalnymi statuetkami, medalem złotym, srebrnym i brązowym oraz dyplomami, wg zasad określonych w § 5 i 6 niniejszego Regulaminu.

§ 9

Zwycięzcy poszczególnych grup barwnych za miejsca 1 – 3 premiowani będą specjalnymi statuetkami, medalem złotym, srebrnym i brązowym oraz dyplomami, wg zasad określonych w § 5 i 6 niniejszego Regulaminu.

§ 10

Za organizację Mistrzostw odpowiedzialny jest wyznaczony przez Zarząd PKMD - Komisarz Mistrzostw, który pełni swą funkcję w oparciu o powołane do tego celu Biuro Mistrzostw.§ 11

Zażalenia na decyzje podejmowane przez Komisarza Mistrzostw, uczestnik konkursu może składać jedynie w formie pisemnej, w terminie - do czasu zakończenia Mistrzostw. Są one rozpatrywane w trybie przyspieszonym przez Zarząd PKMD.

§ 12

Regulamin opracowano na podstawie uchwały Zarządu PKMD.Za Zarząd PKMD

Sekretarz

Marek Widur.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Międzynarodowa Konferencja Sędziów

oceniających ryby z rodzaju Symphysodon

Warszawa 30 września 2011r.

ZAPROSZENIE

Zarząd Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców oraz Rada Sędziowska PKMD ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Sędziów oceniających ryby z rodzaju Symphysodon, która odbędzie się w Warszawie w dniu 30 września 2011 roku w czasie III Międzynarodowych Mistrzostw Dyskowców.

Konferencja stanowić będzie kontynuację obrad, jakie miały miejsce w Neapolu w 2010 roku i dotyczyć ujednolicenia zasad oceny (punktacji) ryb z rodzaju Symphysodon na konkursach, co umożliwi w przyszłości organizowanie Mistrzostw Świata i Europy w tej kategorii ryb.

W trakcie konferencji zostaną także poddane ocenie trwające w tym czasie Mistrzostwa Dyskowców w Warszawie, które Polski Klub Miłośników Dyskowców zorganizował opierając się w większości na ustaleniach, jakie zapadły na konferencji włoskiej.


Rada Sędziowska PKMD...................................................................... Sekretarz PKMD

Andrzej Sieniawski............................................................................Marek Widur


Informacje dodatkowe.


Organizatorzy przewidują, że Konferencja odbędzie się w godzinach: 12 – 18 z przerwą na obiad.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegów - meil: asie1@interia.pl - w pokoju 1-osobowym (koszt 1 doby 90 zł) lub 2 – osobowym (koszt 1 doby 70 zł).

Dodatkowe pytania dotyczące Konferencji można kierować na adres: asie1@interia.pl
kocan1
Użytkownik
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 kwi 2010, o 08:10

Zostaw komentarz

Powrót do Luźne Polaków rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości