.

Drodzy akwaryści!

Rabaty dla forumowiczów DFA
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej


Serwis AQUAEL - wymiana towaru

[ Komentarze Facebooka]

Ogólne dyskusje

Moderator: Grupa DFA

Serwis AQUAEL - wymiana towaru

Postprzez tropical » 21 maja 2015, o 12:14

Witam,
kupiłem na allegro oryginalny statecznik firmy AQUAEL 2x30W za 49 zł. Po dwóch tygodniach pracy, spalił się. W poniedziałek odesłałem statecznik z paragonem do serwisu AQUAEL. W środę przychodzi paczka z wymienionym statecznikiem. Myślę sobie "best service ever", szybko i sprawnie. Otwieram paczkę a w środku inny statecznik, firmy BAG 2x36W, cena rynkowa 35 zł. Piszę do serwisu że chyba zaszła pomyłka, a oni mi na to że zmienili producenta i że ten jest lepszy i obsłuży świetlówki 2x30 W bez problemu. Poczytałem w necie na ten temat i dowiedziałem się że mocniejszy statecznik skróci pracę świetlówek. Po ponownym mailu do serwisu, zgodzili się na wymianę na oryginalny AQUAEL. Wszystko fajnie tylko że znowu muszę go wysłać i wydać kasę na przesyłkę nie z mojej winy. Mogli zadzwonić do mnie i zapytać się czy wyrażam zgodę na taką zamianę. Zastanawia mnie podejście firmy do klienta ;)
Avatar użytkownika
tropical
Użytkownik
 
Posty: 44
Dołączył(a): 7 lut 2014, o 14:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serwis AQUAEL - wymiana towaru

Postprzez victus » 21 maja 2015, o 16:30

Dziwne, ja miałem z nimi doczynienia 2 razy i było jak w Twoim pierwszym przypadku, szybko i sprawnie. Kiedyś miałem problem z nowokupionym fzn3, wirnik hałasował i dosłali kurierem bez paragonów, części starej itd.

wysłane przez tapatalk
Avatar użytkownika
victus
Grupa DFA
 
Posty: 1214
Dołączył(a): 16 gru 2009, o 17:52
Lokalizacja: Wrocław / Żórawina

Zostaw komentarz


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość